Autor: Anna Zachara-Widła

Założyciel International Mentoring Community of Real Estate. Z badaniami rynku związana od początku swojej kariery zawodowej. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie realizacji badań rynkowych różnego typu. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w wielu różnorodnych branżach: wydawniczej, nieruchomości komercyjnych, a także farmaceutycznej oraz fintech.

Przez kilka lat szefowa obszaru badań i edukacji w Polskiej Radzie Centrów Handlowych, gdzie z powodzeniem wdrożyła wiele innowacyjnych projektów. Doświadczony ekspert w zakresie badań, wnioskowania, trendów. Posiada również szerokie doświadczenie w organizacji wydarzeń merytorycznych tj. konferencje, szkolenia, spotkania konsultacyjne. W codziennej pracy stawia przede wszystkim na ludzi, profesjonalizm, a także wysoką jakość realizowanych działań.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Mentoring odpowiedzią na trudne czasy

W dzisiejszych czasach coraz mocniej dążymy do samodoskonalenia się i nabywania nowych umiejętności. Ale czy robimy to w sposób skuteczny? W jakim stopniu te działania wpływają na naszą markę osobistą? Między innymi o tym rozmawiamy dziś z Anną Zacharą-Widłą i Michałem Miazkiem, współzałożycielami International Mentoring Community of Real Estate (IMCR), nowej formuły na rynku, polegającej na dzieleniu się wiedzą i doświadczeniem bezpośrednio z międzynarodowymi ekspertami.

Czytaj więcej

Pandemia czy może „handlodemia”? Czy miejsca handlu czeka schyłek, czy powrót do normalności?

Każdej wiosny wyczekujemy pierwszego weekendu na wymarzony odpoczynek. Na kilka dni, gdzie zapominamy o wszystkim, odcinamy się od świata znanego nam codziennie. W tym roku wyczekiwany moment przyszedł z opóźnieniem. Sytuacja spowodowana nadal wysokim zagrożeniem rozpowszechniania się wirusa zmusza społeczeństwo do zmiany planów – tych wypoczynkowych, ale i kulinarnych, związanych chociażby z tak lubianą przez Polaków kuchnią regionalną. Bo wszyscy mamy świadomość, że ser owczy najlepiej smakuje w górach, a świeża ryba nad polskim morzem.  

Czytaj więcej