Mentoring odpowiedzią na trudne czasy

FACILITY

W dzisiejszych czasach coraz mocniej dążymy do samodoskonalenia się i nabywania nowych umiejętności. Ale czy robimy to w sposób skuteczny? W jakim stopniu te działania wpływają na naszą markę osobistą? Między innymi o tym rozmawiamy dziś z Anną Zacharą-Widłą i Michałem Miazkiem, współzałożycielami International Mentoring Community of Real Estate (IMCR), nowej formuły na rynku, polegającej na dzieleniu się wiedzą i doświadczeniem bezpośrednio z międzynarodowymi ekspertami.

Marta Bober: Dzień dobry Aniu i Michale. Opowiedzcie na początku skąd pomysł i od czego się zaczęło?

Anna: Pomysł powstał jakiś czas temu, kiedy doszliśmy do wniosku, że dziś warto i trzeba inwestować w siebie, a naszym zdaniem jedną z lepszych inwestycji w rozwój jest praktyczna nauka od najlepszych.

Michał: Dokładnie tak. Warto dodać, że mentoring w klasycznym wydaniu jest wszystkim dookoła już znany. My poszliśmy o krok dalej.

Marta Bober: Jaka jest idea i czym tak naprawdę jest International Mentoring Community of Real Estate (IMCR)?

Michał: IMCR powstał przede wszystkim z myślą o tym, aby umożliwiać pełną, profesjonalną i inspirującą wymianę wiedzy pomiędzy osobami, które posiadają już bardzo bogate doświadczenie zawodowe i życiowe, a tymi którzy mają także wysoki poziom umiejętności, ale nadal chcą się rozwijać, kształcić i samodoskonalić w obszarze real estate oraz retailu.

Anna: Główną ideą IMCR jest to, aby człowiek czerpał od drugiego człowieka. Głęboko wierzymy w to, że nauka w ujęciu klasycznym jest bardzo ważna, potrzebna i daje podstawy, natomiast później, w ramach dalszego rozwoju zawodowego, im więcej zaczynamy czerpać od osób doświadczon...

Czasopismo jest dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Jak uzyskać dostęp? Wystarczy, że założysz bezpłatne konto lub zalogujesz się.
Czeka na Ciebie pakiet inspirujących materiałów pokazowych.
Załóż bezpłatne konto Zaloguj się

Przypisy