Mentoring odpowiedzią na trudne czasy

FACILITY

W dzisiejszych czasach coraz mocniej dążymy do samodoskonalenia się i nabywania nowych umiejętności. Ale czy robimy to w sposób skuteczny? W jakim stopniu te działania wpływają na naszą markę osobistą? Między innymi o tym rozmawiamy dziś z Anną Zacharą-Widłą i Michałem Miazkiem, współzałożycielami International Mentoring Community of Real Estate (IMCR), nowej formuły na rynku, polegającej na dzieleniu się wiedzą i doświadczeniem bezpośrednio z międzynarodowymi ekspertami.

Marta Bober: Dzień dobry Aniu i Michale. Opowiedzcie na początku skąd pomysł i od czego się zaczęło?

Anna: Pomysł powstał jakiś czas temu, kiedy doszliśmy do wniosku, że dziś warto i trzeba inwestować w siebie, a naszym zdaniem jedną z lepszych inwestycji w rozwój jest praktyczna nauka od najlepszych.

Michał: Dokładnie tak. Warto dodać, że mentoring w klasycznym wydaniu jest wszystkim dookoła już znany. My poszliśmy o krok dalej.

Marta Bober: Jaka jest idea i czym tak naprawdę jest International Mentoring Community of Real Estate (IMCR)?

Michał: IMCR powstał przede wszystkim z myślą o tym, aby umożliwiać pełną, profesjonalną i inspirującą wymianę wiedzy pomiędzy osobami, które posiadają już bardzo bogate doświadczenie zawodowe i życiowe, a tymi którzy mają także wysoki poziom umiejętności, ale nadal chcą się rozwijać, kształcić i samodoskonalić w obszarze real estate oraz retailu.

Anna: Główną ideą IMCR jest to, aby człowiek czerpał od drugiego człowieka. Głęboko wierzymy w to, że nauka w ujęciu klasycznym jest bardzo ważna, potrzebna i daje podstawy, natomiast później, w ramach dalszego rozwoju zawodowego, im więcej zaczynamy czerpać od osób doświadczon...

Czasopismo jest dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • Dostęp do portalu
  • 6 numerów czasopisma w wersji papierowej
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych numerów
  • ... i wiele więcej!

Przypisy