Dołącz do czytelników
Brak wyników

Niezastąpione kompendium wiedzy z zakresu zarządzania nieruchomościami komercyjnymi

Real Estate Magazine - to profesjonale czasopismo poświęcone tematyce zarządzania nieruchomościami komercyjnymi i mieszkaniowymi. Autorami artykułów ukazujących się na łamach magazynu są praktycy oraz eksperci posiadający ugruntowaną wiedzę i duże doświadczenie w branży.

Profil i merytoryka dwumiesięcznika doskonale odpowiadają na potrzeby zarządców nieruchomości, w tym biur, magazynów, centrów handlowych, hoteli czy deweloperów. Real Estate Magazine to przestrzeń do wymiany spostrzeżeń, będących reakcją na pojawiające się w branży zmiany i rozwiązania technologiczne. Wokół czasopisma gromadzi się społeczność skupiająca najważniejszych graczy, instytucje, stowarzyszenia oraz przedstawicieli świata nauki, którzy współtworzą z nami kontent merytoryczny do wszystkich wydań Real Estate Magazine.

6 numerów w roku
50 stron
16 numerów archiwalnych

Poznaj naszych autorów

Stałe działy

TEMAT NUMERU

Najświeższe informacje z zakresu zarządzania nieruchomościami komercyjnymi. Dodatkowo ciekawe projekty mieszkaniowe i techniczne nowinki.
czytaj przykładowy artykuł >>

FACILITY

Tworzenie udogodnień dla organizacji i partnerstwo dla zarządów na wielu płaszczyznach. Komunikacja z zarządcą, najemcą i właścicielem obiektu. Techniczne utrzymanie budynku, dbanie o czystość, ochronę, catering etc. Egzekwowanie zapisów umownych.
czytaj przykładowy artykuł >>

PROPERTY

Analiza kosztów operacyjnych i rozliczanie kosztów typu service charge. Utrzymywanie wielostronnych relacji z najemcą, właścicielem i usługodawcami. Budowanie wizerunku obiektu i szerokie partnerstwo w sprawach promocji oraz zarządzania nieruchomością.
czytaj przykładowy artykuł >>

INVESTMENT & CONSTRUCTION

Nowe inwestycje w nieruchomościach biurowych i mieszkaniowych. Prezentacja najnowszych rozwiązań technologicznych, ułatwiających zarządzanie budynkiem.
czytaj przykładowy artykuł >>

RESIDENTIAL

Śledzenie trendów na rynku mieszkaniowym. Nowa architektura mieszkań i przestrzeni osiedlowych.
czytaj przykładowy artykuł >>

ADMINISTRATION & BUSINESS

Zarządzanie procesami administracyjnymi. Troska o jakość nieruchomości komercyjnych przekładającą się na zainteresowanie najemców.
czytaj przykładowy artykuł >>

W najnowszym numerze

 • Jak wspieramy energooszczędność?
  SPIE Building Solutions

 • Biurowy renesans
  Magdalena Karniewska

 • Koszty utrzymania czystości jako element składowy kosztów i opłat eksploatacyjnych
  Agnieszka Sławomirska-Chmarzyńska

 • Dobry zarządca? Zarządza cyfrowo
  Maciej Tomczak

 • Inteligentna i szybka ewakuacja – jak dbać o bezpieczeństwo w biurowcach?
  Renata Januszewska , Mariusz Skotnicki


Może zainteresują Ciebie również

Portal Doradca Zarządcy
Książka Obiektu Budowlanego
Mieszkanie i Wspólnota