Biało-czerwony triumf w Biegu Na Szczyt Rondo 1

ZARZĄDZANIE
Bartosz Świątkowski o ułamek sekundy pokonał lidera Pucharu Świata Piotra Łobodzińskiego i tym samym po raz drugi zwyciężył w Biegu Na Szczyt Rondo 1, który odbył się w minioną sobotę, 9 marca w Warszawie.

Polacy liderami Pucharu Świata!
Bartosz Świątkowski o ułamek sekundy pokonał lidera Pucharu Świata Piotra Łobodzińskiego i tym samym po raz drugi zwyciężył w Biegu Na Szczyt Rondo 1, który odbył się w minioną sobotę, 9 marca w Warszawie. Wśród kobiet, także po raz drugi, triumfowała Izabela Zatorska. Na starcie prestiżowych zawodów stanęło prawie 500 osób, w tym najlepsi specjaliści tej dyscypliny w Europie.
Kluczowe dla losów całej rywalizacji okazały się wyniki uzyskane w rundzie eliminacyjnej. Świątkowski wygrał ją z doskonałym czasem 3:34, wyprzedzając o niecałe 3 sekundy Łobodzińskiego i Niemca Christiana Riedla. W takiej właśnie kolejności zawodnicy ruszyli do finałowego biegu pościgowego i żaden z nich nie...

Czasopismo jest dostępne dla zalogowanych użytkowników.