Dołącz do czytelników
Brak wyników

FACILITY

28 czerwca 2022

NR 3 (Czerwiec 2022)

Wejdź w czysty świat biznesu – startujemy z Targami Profesjonalnego Utrzymania Czystości Cleaning Expo!

0 76

Czerpanie wiedzy od profesjonalistów z branży utrzymania czystości może doprowadzić do zdecydowanej poprawy standardów sprzątania w wielu obiektach (mieszkalnych, biurowych, sportowych, halach produkcyjnych czy magazynowych, placówkach medycznych). Dlatego zachęcamy do udziału w targach Cleaning Expo 2022 – zapewni on uczestnikom szereg korzyści mogących w istotny sposób ulepszyć funkcjonowanie i wizerunek firmy, a zdobyte informacje pozwolą dokonać znacznych oszczędności.

Grupa MTP oraz Cleaning Consulting zapraszają na Targi Profesjonalnego Utrzymania Czystości CLEANING EXPO. To pierwsze w Polsce tak duże wydarzenie, którego celem jest integracja branży utrzymania czystości. Targi, które odbędą się w dniach 4–6 października 2022 będą platformą wymiany myśli oraz doświadczenia. Zapraszamy do Poznania, gdzie razem będziemy tworzyć przyszłość branży profesjonalnego utrzymania czystości!

POLECAMY

– Branża profesjonalnego utrzymania czystości wyceniana jest na ponad 6,5 miliarda złotych. Tworzy ją ponad 3,5 tysiąca firm, które zatrudniają tysiące pracowników. Tak duża liczba przedsiębiorstw sprawia, iż charakteryzuje się ona z jednej strony dużym rozdrobnieniem, a z drugiej wysoką konkurencyjnością. To właśnie te warunki są powodem, dla którego Grupa MTP oraz Cleaning Consulting wychodzą z inicjatywą Targów Profesjonalnego Utrzymania Czystości CLEANING EXPO 2022 – platformy wymiany usług i towarów, jak również integracji oraz dyskusji branżowej – mówi Jolanta Sergot-Kowalska, właścicielka Cleaning Consulting i współorganizatorka targów Cleaning Expo 2022.

Jeśli Twojej instytucji zależy na:

  • optymalizacji i kontroli kosztów,
  • poznaniu innowacji, które zwiększą efektywność pracy,
  • wdrożeniu automatyzacji usług sprzątania,

to poznańskie Targi Profesjonalnego Utrzymania Czystości CLEANING EXPO 2022 są idealną przestrzenią do uzyskania odpowiedzi na powyższe kwestie.

Jedyne takie wydarzenie

Targi CLEANING EXPO, które odbędą się w dniach 4–6 października 2022, są jedynym w Polsce tak dużym wydarzeniem zrzeszającym sektor porządkowy. To tutaj spotkają się liderzy rynku, branżowi eksperci, producenci sprzętu i środków czystości, fachowcy oraz osoby stawiające swoje pierwsze kroki w tym biznesie.

Możliwości rozwoju

Zagadnienia, z którymi chcemy się zmierzyć, to:

  • profesjonalne utrzymanie czystości w obiektach opieki zdrowotnej;
  • zakupy usług w ramach Zamówień Publicznych;
  • zakupy „czystości” dla szerokiej grupy odbiorców dostosowane do ich faktycznych potrzeb;
  • specyfika zakupu środków czystości w obiektach handlowych;
  • nowe technologie i digitalizacja w branży utrzymania czystości;

Targi Profesjonalnego Utrzymania Czystości CLEANING EXPO odbędą się w dniach 4–6 października 2022 roku, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich – zapraszamy!

https://www.cleaningexpo.pl/pl

Przypisy