Autor: Redakcja

   

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Nowa siedziba PZU – zrównoważone budownictwo z myślą o człowieku

Bezpieczna, komfortowa i zrównoważona przestrzeń do pracy to nie tylko marzenie pracowników, ale także cel stawiany sobie dzisiaj przez odpowiedzialne organizacje. Budowanie i aranżacja wnętrz z myślą o zdrowiu użytkowników obiektu oraz poszanowanie środowiska pokazują, jak ważne dla firm stają się dzisiaj wartości proekologiczne. Nowopowstała siedziba centrali największego polskiego ubezpieczyciela, PZU Park, wybudowana przez firmę Skanska, to biurowiec zlokalizowany na warszawskiej Woli, który jest zieloną i ekologiczną przestrzenią przyjazną dla 4500 pracowników PZU.

Czytaj więcej

Wesołych Świąt życzy Real Estate Magazine!

Redakcja Real Estate Magazine składa najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Życzymy Państwu pięknych, radosnych Świąt spędzonych w spokoju i życzliwej atmosferze. Niech Nowy Rok przyniesie spełnienie marzeń i satysfakcję w życiu prywatnym i zawodowym.

Czytaj więcej

Nieruchomości premium przyciągają klientów nawet w czasie kryzysu

Rosnący stabilnie od wielu lat segment nieruchomości premium pozwala na pomnażanie kapitału. Co szczególnie ważne w obecnej sytuacji – długofalowo umożliwia też ochronę zgromadzonych środków przed utratą wartości. Między innymi dlatego świadomi inwestorzy, chcąc zdywersyfikować swój portfel inwestycyjny, lokują średnio 20–30% swoich aktywów w zakup luksusowych, unikalnych nieruchomości.

Czytaj więcej

Appartme i Ista – nowy standard SMART inwestycji

Gdy technologia spotyka innowacyjne podejście do nieruchomości, rodzą się rozwiązania, które są realną odpowiedzią na wyzwania rynku i oczekiwania klientów. Polska marka Appartme łączy siły z międzynarodowym gigantem Ista, aby dostarczyć inteligentny system sterowania mieszkaniem na miarę naszych czasów. Zarządzanie mediami zapewniane przez automatykę mieszkaniową Appartme połączone zostało z odczytami wody i ciepła od Ista w jednej darmowej aplikacji mobilnej. To podniesienie wartości i prestiżu, ale także realne narzędzie dostosowane do potrzeb zmieniającego się rynku i oczekiwań klientów. Appartme w połączeniu z Ista to komfort, którego Twoi klienci oczekują.

Czytaj więcej

Przegląd firm FACILITY & PROPERTY MANAGEMENT 2022

Przedstawiamy coroczne zestawienie branżowe firm z zakresu facility i property management działających na polskim rynku real estate.

Czytaj więcej

PRZEGLĄD FIRM CONSULTINGOWYCH I DORADCZYCH 2022

Polski rynek real estate coraz chętniej korzysta z usług consultingowych. Doradztwo zyskuje przychylność zarówno olbrzymich, jak i dopiero rozwijających się podmiotów – najemców i właścicieli nieruchomości. Skomplikowane procesy gospodarcze i niełatwe struktury biznesowe niejednokrotnie wymagają opinii doświadczonego eksperta, który wyróżnia się neutralnością, obiektywizmem oraz fachową wiedzą.

Czytaj więcej

Appartme rent – nowa jakość obsługi najmu

Rynek mieszkaniowy zmienia się dynamicznie i dziś znajduje się pod sporą presją. Wzrost stóp procentowych, lawinowo malejąca zdolność kredytowa Polaków oraz sytuacja popandemiczna i związana z aktualną sytuacją geopolityczną w naszym regionie sprawia, że rynek nieruchomości przechodzi znaczące zmiany.

Czytaj więcej

12 miesięcy Fabryki Norblina

Właśnie minął rok od otwarcia tego wielofunkcyjnego kompleksu na warszawskiej Woli. Fabryka Norblina powróciła na mapę Warszawy we wrześniu 2021 roku po kilkunastu latach przygotowań projektowych i formalnych oraz blisko 4 latach intensywnych prac budowlanych i konserwatorskich. Kompleks oferuje ponad 65 000 m2 powierzchni z nowoczesnymi biurami klasy A+ zajmującymi powierzchnię 41 000 m2 powierzchni (w 100% wynajętej). Pozostałe ponad 24 000 m2 wypełnionych jest konceptami rozrywkowymi, kulturalnymi, gastronomicznymi, usługowymi, handlowymi oraz strefą zdrowia i urody (85% wynajętej powierzchni).

Czytaj więcej

Real Estate Management Congress – safe, comfty and green building

Kongres dla branży nieruchomości komercyjnych już za nami!

Czytaj więcej

Jak zapanować na chaosem? - Rząd wprowadza reformę planowania przestrzennego

Niemal 70% powierzchni Polski nie jest objęte miejscowymi planami zagospodarowania przestrzennego. Dodatkowo coraz więcej gruntów rolnych ulega chaotycznemu przekształcaniu na cele budowlane. Tracą na tym obywatele oraz środowisko naturalne

Czytaj więcej

Kierunek Dubaj Inwestowanie w nieruchomości za granicą - wywiad z Veroniką Plichtovą

O bezpiecznym zakupie nieruchomości w Dubaju, łatwości inwestowania w nieruchomości za granicą i o tym, jak ważną rolę odgrywa na każdym etapie tego procesu zaufany doradca (lokalny rynkowy ekspert) rozmawiamy z VeroniKą Plichtovą – doświadczoną specjalistką z zakresu obrotu nieruchomościami, która z sukcesami pomaga klientom z Europy znaleźć w Dubaju swój wymarzony dom.

Czytaj więcej