Autor: Redakcja

   

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Jaka jest rola content marketingu w strategii agencji marketingowej?

Jednym z kluczowych elementów skutecznej strategii marketingowej jest content. Zakres działań w tym obszarze skupia się przede wszystkim na dostarczaniu wartościowych treści, które przyciągają, angażują i przekonują klientów do marki. W tym artykule omówimy, jaką rolę odgrywa content marketing w strategii agencji marketingowej i dlaczego jest to ważna składowa sukcesu sprzedażowego!

Czytaj więcej

Zamość szuka inwestora z wizją

Zamojska starówka jak magnes przyciąga turystów z całego świata. Wciąż jednak odczuwalny jest niedosyt prestiżowej infrastruktury hotelowo-konferencyjnej, która pozwalałaby zaspokoić potrzeby przybywających gości, przy pełnym wykorzystaniu unikatowych w skali Europy walorów architektonicznych. Inwestycja w zabytkowych murach Pałacu Zamoyskich ma szansę stać się lśniącą nowym blaskiem perłą Starego Miasta.

Czytaj więcej

Real Estate Management Congress 2023 – innovation, challenges and opportunities: the future of industry

12 października 2023 roku w Novotel Warszawa Airport odbyła się kolejna edycja Real Estate Management Congress organizowanego przez redakcję „Real Estate Magazine”. Mieliśmy przyjemność spotkać się w gronie najlepszych ekspertów branży nieruchomości komercyjnych, aby podzielić się spostrzeżeniami odnośnie przemian na rynku, które już zaszły i które nas czekają. Konferencji przyświecało hasło: „Nowe technologie, innowacyjne podejście i doświadczona kadra”. Te trzy sfery spotykają się właśnie w branży nieruchomości komercyjnych, a naszym zadaniem jest odpowiednio je połączyć i stworzyć powierzchnie dopasowane do potrzeb użytkowników – atrakcyjne, funkcjonalne i wprowadzające w pozytywny nastrój.

Czytaj więcej

10-lecie firmy Innovative Facility Management Polska

10 lat doświadczenia, 2 regionalne biura, kilkaset zrealizowanych projektów, ponad 170 ekspertów rynku i techników w zespole rozsianym PO całej Polsce, współpraca z największymi holdingami inwestycyjnymi, zarządcami oraz spółdzielniami mieszkaniowymi, a także szeroki zakres usług wybiegających poza standardową obsługę techniczną – tak w kilku słowach można opisać IFM Polska, jedną z czołowych polskich firm na rynku z sektora facility manager (FM). Spółka zarządza i doradza w procesach całej branży utrzymania infrastruktury budynkowej. W zależności od projektu działa m.in. jako stacjonarne wsparcie techniczne ściśle związane z obiektem, pomoc doraźna w postaci pogotowia technicznego 24/7 lub jako audytor i partner realizujący przeglądy i doradztwo techniczne, due DILIGENCE, energetyczne, sanitarne. W jaki sposób współpraca właścicieli i zarządców nieruchomości z IFM Polska zmienia oblicze branży?

Czytaj więcej

Płytki podłogowe do kuchni – co warto wiedzieć przed zakupem?

Płytki podłogowe to nie tylko praktyczny element wyposażenia kuchni, ale także ważny czynnik decydujący o estetyce pomieszczenia. Źle zaaranżowane mogą przytłoczyć wnętrze i sprawiać trudności w utrzymaniu czystości. Czym więc kierować się przy wyborze materiału i jakie wzornictwo będzie najlepsze? Sprawdź, które czynniki warto wziąć pod uwagę, kupując płytki do kuchni na podłogę i dowiedz się, jak uniknąć późniejszych rozczarowań związanych z wyborem.

Czytaj więcej

Real Estate Management Congress - podsumowanie

12.10.2023 r. w Novotel Warszawa Airport odbyła się kolejna edycja Real Estate Management Congress, organizowanego przez redakcję „Real Estate Magazine”. Na konferencji mieliśmy przyjemność spotkać się w gronie najlepszych ekspertów branży nieruchomości komercyjnych, aby podzielić się spostrzeżeniami odnośnie przemian na rynku jakie już zaszły i jakie czekają nas w przyszłości. Zebraliśmy się pod hasłem Nowe technologie, innowacyjne podejście i doświadczona kadra. Te trzy obszary spotykają się właśnie w branży nieruchomości komercyjnych, a naszym zadaniem jest odpowiednio je połączyć i stworzyć powierzchnie dopasowane do potrzeb użytkowników – atrakcyjne, funkcjonalne i wprowadzające w pozytywny nastrój.

Czytaj więcej

Serwis i techniczne utrzymanie nieruchomości 2023

Redakcja Real Estate Magazine przedstawia coroczne zestawienie branżowe firm świadczących usługi z zakresu serwisu i technicznego utrzymania nieruchomości.

Czytaj więcej

Nowa siedziba PZU – zrównoważone budownictwo z myślą o człowieku

Bezpieczna, komfortowa i zrównoważona przestrzeń do pracy to nie tylko marzenie pracowników, ale także cel stawiany sobie dzisiaj przez odpowiedzialne organizacje. Budowanie i aranżacja wnętrz z myślą o zdrowiu użytkowników obiektu oraz poszanowanie środowiska pokazują, jak ważne dla firm stają się dzisiaj wartości proekologiczne. Nowopowstała siedziba centrali największego polskiego ubezpieczyciela, PZU Park, wybudowana przez firmę Skanska, to biurowiec zlokalizowany na warszawskiej Woli, który jest zieloną i ekologiczną przestrzenią przyjazną dla 4500 pracowników PZU.

Czytaj więcej

Wesołych Świąt życzy Real Estate Magazine!

Redakcja Real Estate Magazine składa najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Życzymy Państwu pięknych, radosnych Świąt spędzonych w spokoju i życzliwej atmosferze. Niech Nowy Rok przyniesie spełnienie marzeń i satysfakcję w życiu prywatnym i zawodowym.

Czytaj więcej