Dołącz do czytelników
Brak wyników

Administration&Business

25 lutego 2021

Spotlight - porozmawiajmy o miejscu pracy przyszłości

33

Już 10 marca br. rusza seria wydarzeń Spotlight - sześć inspirujących rozmów online o tym, jak zmieniło, zmienia i zmieni się miejsce pracy. W nieoczywistym formacie z kultowych filmów sci-fi przyjrzymy się miejscu pracy od strony jego bezpieczeństwa, innowacji, potrzeb i doświadczeń ludzi i biurowych społeczności. Swoimi doświadczeniami podzielą się liderki i liderzy biznesu, a także przypadkowo napotkani ludzie.

W Spotlight pokażemy do jakiego biura powrócimy i jakie technologie pozwolą nam efektywniej pracować (Back To The Office). Zdradzimy jakie warunki stawiają pracownicy przed powrotem i jakie jest ich wymarzone biuro (Raport Większości). Skupimy się na bezpieczeństwie - z punktu widzenia cyberzagrożeń (IT Go Home) oraz rozwiązań wprowadzanych do biur (Odyseja Biurowa). Nie zabraknie odcinków poświęconych potrzebom pracowników - komfortowi i zdrowiu (Piąty Element) oraz społeczności (I’ll be back). Pokażemy praktyczne narzędzia i rozwiązania, które pozwolą by do biurowej transformacji podejść mądrze, małymi krokami i w sposób, który docenią pracownicy. 

POLECAMY

Udział w Spotlight zainteresuje wszystkich, którzy poszukują inspiracji i narzędzi do tego jak przeorganizować model pracy oraz informacji o tym kto już to zrobił i jakie są wyniki tych zmian. W szczególności zapraszamy osoby zarządzające przestrzenią biurową, budynkiem, ludźmi i społecznością, a także pracowników, czyli wszystkich tych, których temat postpandemicznej rzeczywistości w pracy dotyczy bezpośrednio.

Spotlight powstał dzięki partnerstwu Proptech Foundation, NTT, Cisco, Colliers, Skanska, Cushman & Wakefield oraz OLX Praca. Prowadzącym Spotlight jest Bartek Dobrowolski - współzałożyciel Proptech Foundation. 

Udział w wydarzeniach jest bezpłatny, a rejestracja jest możliwa na stronie serii www.respotlight.com

Przełączcie się na Spotlight!

Przypisy