Dołącz do czytelników
Brak wyników

PROPERTY , News

11 października 2021

Sitel Group® przenosi siedzibę do Marynarska Business Park

0 61

Warszawa (11 października 2021 r.) – Sitel Group®, firma specjalizująca się w dziedzinie obsługi klienta, przeniesie swoją warszawską siedzibę do Marynarska Business Park, gdzie zajmie 4.000 mkw. Aby znaleźć optymalną powierzchnię biurową, najemca po raz kolejny zdecydował się skorzystać z doświadczenia specjalistów z Cresa Polska.

Obszarami działania Sitel Group® są obsługa klienta i usługi IT helpdesk. W liczbach firma prezentuje się imponująco – zatrudnia ponad 160.000 osób na całym świecie, które porozumiewają się w ponad 50 językach i przeprowadzają ponad 8 mln kontaktów każdego dnia w 40 krajach świata. Aby zapewniać obsługę o wysokim standardzie, Sitel kreuje innowacyjne rozwiązania dla swoich pracowników. Pracownicy Sitel Group® pracują nie tylko zdalnie lub w tradycyjnych centrach kontaktowych, ale i MAXhubach, jakim będzie nowa siedziba Sitel Polska w Warszawie. Docelowo MAXhub stanowi fizyczne miejsce zainspirowane przestrzeniami co-workingowymi. Każdy hub będzie działał jako centrum rozwoju dedykowane sitelowym społecznościom. Oprócz pięter operacyjnych contact center, MAXhuby będą posiadały więcej obszarów rozwojowych i szkoleniowych dla społeczności pracowniczych. Od miejsc, w których pracownicy mogą się spotykać i nawiązywać kontakty, po przestrzenie rekreacyjne. Dzięki Sitel Group® agenci „at Home” mogą poszerzać horyzonty swojej kariery oraz rozwijać więzi społeczne.  Łącznie firma jest obecna w ponad 180 lokalizacjach. W Polsce biura Sitel Group® znajdują się w dwóch miastach – Warszawie i od niedawna w Gdańsku.

POLECAMY

Marynarska Business Park to nowoczesny, wielokrotnie nagradzany kompleks biurowy w Warszawie. Wyróżnia się on także doskonałym położeniem – bezpośrednim sąsiedztwem stacji SKM czy korzystnym dostępem do drogi ekspresowej S79 i międzynarodowego Lotniska Chopina. Aby zapewnić najemcom jeszcze lepsze warunki, części wspólne kompleksu są modernizowane – założeniem jest poszerzenie oferty gastronomicznej i powiększenie terenów zielonych wokół biurowców. Właścicielem kompleksu są fundusze typu private equity zarządzane przez Pinebridge Benson Elliot LLP, którego lokalnym partnerem operacyjnym jest Syrena Real Estate.

– MAXHub pozwala Sitel Group® w pełni uczestniczyć w życiu pracowniczych grup społecznych. Wszystko to w ramach korzystania z zalet pracy w domu co zapewnia naszym pracownikom to, co najlepsze – atmosferę, koleżeństwo i stały dostęp do szkoleń. Hybrydowy tryb pracy umożliwia z kolei organizację dnia roboczego z uwzględnieniem swoich osobistych potrzeb. Ponieważ doświadczenie pracownika to doświadczenie klienta – mówi Monika Röhr-Łukasik, Dyrektor Sitel Polska.

– Firma Sitel Group® przez 17 lat, czyli od początku swojej obecności w Polsce, korzystała z powierzchni biurowej w Empark Mokotów Business Park. Klient powierzył nam znalezienie nowej siedziby na terenie Warszawy spełniającej nowoczesne standardy. Ostatecznie najemca wynajął 4.000 mkw. powierzchni biurowej w Marynarska Business Park przy ul. Taśmowej 7, z której zacznie korzystać w marcu 2022 r. Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy reprezentować Grupę Sitel. Jestem przekonana, że nowa siedziba zapewni jej pracownikom najwyższy komfort i przyjazne środowisko pracy, do wyłącznej dyspozycji firmy będą m.in. 2 tarasy – mówi Martyna Balcer, Associate Director w dziale reprezentacji najemców biurowych w firmie Cresa Polska.

Cresa jest największą na świecie firmą doradczą na rynku nieruchomości komercyjnych świadczącą usługi agencyjne wyłącznie na rzecz najemców i specjalizującą się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań w zakresie nieruchomości. Prowadzi działalność w ponad 80 biurach na całym świecie. Cresa Polska oferuje obiektywne i niezależne usługi doradcze na rynku nieruchomości komercyjnych. Firma zapewnia kompleksowe usługi agencyjne w zakresie reprezentacji najemców pozbawione ryzyka konfliktu interesów, jak również obsługi transakcji na rynkach kapitałowych, badań rynku i doradztwa, wycen nieruchomości, projektowania i zarządzania projektami oraz workplace strategy. Więcej informacji na www.cresa.pl

Przypisy