Dział: News

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Przed nami ogólnopolska konferencja „Miasta i Deweloperzy”. Eksperci, menedżerowie i deweloperzy porozmawiają o rynku nieruchomości

Już 18 kwietnia br. odbędzie się konferencja mieszkaniowa – „Miasta i Deweloperzy” – dedykowana zarządom, menedżerom i właścicielom firm deweloperskich. Stanie się ona polem dyskusji na najbardziej palące tematy związane z rynkiem nieruchomości. Nie zabraknie wątku dotyczącego cen mieszkań, programu „Kredyt na start” czy planowania przestrzennego. Wydarzenie organizuje portal RynekPierwotny.pl we współpracy z Urzędem Miasta Łódź.

Czytaj więcej

Świat nieruchomości na wysokich obcasach: Jubileuszowe Forum Inwestorek 2024

Mimo wyzwań związanych z inflacją i ograniczoną dostępnością kredytów, kobiety nieustannie manifestują chęć aktywnego udziału w branży nieruchomości, rozwijania swoich przedsiębiorstw i dbania o finanse. Jednoznacznie potwierdza to coroczne Forum Inwestorek, gromadząc kobiety z całej Europy, a nawet z odległych miejsc, takich jak Dubaj czy Kanada. Społeczność Inwestorek liczy obecnie ponad 8 tysięcy kobiet, a 20 kwietnia 2024 roku odbędzie się jubileuszowa, 5. edycja tego prestiżowego wydarzenia.

Czytaj więcej

Zakończył się remont Sanatorium Narcyz

Zakończyły się prace związane z kolejnym etapem modernizacji i rozbudowy Uzdrowiska Ustroń należącego do Grupy American Heart of Poland. Sanatorium „Narcyz” przeszło gruntowny remont, aby dostosować go do obecnych standardów funkcjonalnych dla tego typu obiektów przy zachowaniu unikatowej architektury. Podmioty zaangażowane w przebudowę to: Projekt Plus Architekci (projektant), G2J Consulting (zarządzający projektem) oraz SPEC BAU Polska (generalny wykonawca).

Czytaj więcej

Magnicity otworzy tarasy widokowe w Varso Tower w Warszawie

HB Reavis, właściciel Varso Tower w Warszawie, najwyższego wieżowca Unii Europejskiej, wybrał Magnicity do obsługi trzech ostatnich pięter budynku, na których powstanie wyjątkowa przestrzeń z panoramicznym tarasem widokowym. Będzie to szósty obiekt w portfolio Magnicity na świecie. Podpisanie umowy ogłoszono zaledwie kilka tygodni po podpisaniu kontraktu na obsługę najwyższego piętra Zalmhaven I Tower w Rotterdamie oraz uzyskaniu patentu na Spiral Tower – zrównoważoną atrakcję miejską, stworzoną z poszanowaniem zarówno środowiska, jak i społeczności lokalnych. Podpisane w ostatnich tygodniach umowy ugruntowują pozycję Magnicity jako globalnego lidera w dziedzinie miejskiej turystyki wysokościowej.

Czytaj więcej

Za nami konferencja z okazji Dnia Kobiet, czyli Top Woman Experience “Kobieca energia w biznesie”

Promowanie równości, efektywne wykorzystanie atutów płynących z kobiecości, wzajemne wsparcie w rozwoju osobistym i zawodowym to przewodnie tematy tegorocznej konferencji Top Woman Experience - “Kobieca energia w biznesie”, która odbyła się 6 marca 2024 roku w Arche Hotel Krakowska w Warszawie.

Czytaj więcej

PlanRadar wprowadzi SiteView – obrazowanie rzeczywistości 360° oparte na AI. Nowa funkcja pomoże lepiej wizualizować projekty budowlane

PlanRadar, jedna z wiodących cyfrowych platform do zarządzania budową, nieruchomościami i obiektami, zapowiada wprowadzenie opartej na sztucznej inteligencji funkcji SiteView, która poszerzy i tak już liczne możliwości platformy w zakresie dokumentacji, komunikacji i raportowania. SiteView umożliwi użytkownikom robienie zdjęć 360° projektu podczas chodzenia po placu budowy. Uzyskane obrazy będą automatycznie mapowane na plan 2D, tworząc szczegółowy wizualny zapis aktywności na każdym etapie realizacji budowy.

Czytaj więcej

Wystartowała VII edycja konkursu Top Woman in Real Estate

Kolejna edycja konkursu Top Woman in Real Estate właśnie ruszyła! To plebiscyt dedykowany kobietom działającym w polskiej branży nieruchomości, które w ubiegłym roku wyróżniły się indywidualnymi osiągnięciami zawodowymi. Dodatkowo wyłonione zostaną najlepsze zespoły zarządzane przez kobiety oraz firmy wspierające ich rozwój zawodowy.

Czytaj więcej

Nowy poziom światła

Co musi osiągnąć oświetlenie, aby sprostać wymaganiom firm, pracowników i środowiska nie tylko dziś, ale także w przyszłości? Pod hasłem "Gdzie jest światło, tam jest życie" TRILUX przedstawia innowacyjne rozwiązania dla niemal wszystkich profesjonalnych zastosowań na rynku oświetleniowym. Joachim Geiger, CSO & CMO firmy TRILUX, wyjaśnia: "Przekładamy odpowiedzialność ekologiczną i zrównoważony rozwój ekonomiczny na najnowocześniejsze, przyjazne dla użytkownika i bezpieczne rozwiązania. Dostosowane do potrzeb oświetlenie, które wyróżnia się efektywnością, jakością, inteligencją i zrównoważonym rozwojem, staje się coraz ważniejszym elementem budowania konkurencyjności i przyszłości firm". Innowacje TRILUX zostały zaprezentowane na targach Light + Building.

Czytaj więcej

Realizacja godna Oscara. Biuro Mattel projektu BIT CREATIVE

Przed nami wielka gala Oscarowa. W nocy z 10 na 11 marca poznamy najlepsze produkcje filmowe na świecie. Wśród nominowanych nie mogło zabraknąć najbardziej kasowego filmu minionego roku „Barbie”, który ma aż 8 nominacji. Historia najpopularniejszej lalki na świecie przyciągnęła miliony widzów, potwierdzając sukces Mattel. Z tej okazji zapraszamy wszystkich w niesamowitą podróż do wnętrz siedziby biura firmy Mattel w Warszawie, które zaprojektowało BIT CREATIVE.

Czytaj więcej

Feel free to talk, to meet, to work z nową linią podów akustycznych hushFree

Hushoffice wprowadza nową linię podów akustycznych hushFree do pracy i spotkań. Kabiny akustyczne klasy A, zgodne z normą ISO 23351-1:2020, z całkowicie odświeżonym wnętrzem poda, o niezwykle wysokich parametrach technicznych, zapewniające pracownikom jeszcze więcej swobody i elastyczności w zakresie tego gdzie i jak chcą pracować. A to wszystko zamknięte w trzech nowych produktach: hushFree.S, hushFree.M i hushFree.L. Nową linię kabin uzupełniają rozwiązania dodatkowe, a wśród nich: hushWall, czyli mobilna ścianka działowa oraz hushSpot – nowe wieloosobowe stanowisko do pracy typu hot-desk.

Czytaj więcej

Webinar „Biuro Nowej Generacji: Optymalizacja kosztów, Ekologia i Praca Hybrydowa”

W obliczu dynamicznie zmieniającego się świata pracy, zapraszamy na wydarzenie, które rzuci nowe światło na przyszłość przestrzeni biurowych - webinar „Biuro Nowej Generacji: Optymalizacja, Ekologia i Praca Hybrydowa”.

Czytaj więcej

Wystartowała VII edycja konkursu Top Woman in Real Estate

Kolejna edycja konkursu Top Woman in Real Estate właśnie ruszyła! To plebiscyt dedykowany kobietom działającym w polskiej branży nieruchomości, które w ubiegłym roku wyróżniły się indywidualnymi osiągnięciami zawodowymi. Dodatkowo wyłonione zostaną najlepsze zespoły zarządzane przez kobiety oraz firmy wspierające ich rozwój zawodowy.

Czytaj więcej