ShareSpace pozyskuje biuro w samym centrum Warszawy dla Black Tiger Poland

Administration&Business

Black Tiger Poland, wiodący ekspert w dziedzinie zarządzania danymi osobowymi, wynajmuje biuro w Karolka Business Park w Warszawie. Wynajem 364 m.kw. tradycyjnej powierzchni biurowej, odbył się za pomocą pierwszej platformy end-to-end na rynku nieruchomości komercyjnych stworzonej przez ShareSpace.

"Współpraca z ShareSpace to same pozytywne doświadczenia. Byliśmy pod wielkim wrażeniem pomocy i wsparcia ich doradców podczas całego procesu leasingu. Dzięki ShareSpace i ich dobrej znajomości branży oraz praktycznego podejścia, byliśmy w stanie znaleźć to, czego szukaliśmy i podpisać umowę leasingową w ciągu zaledwie 5 miesięcy." - powiedział Norbert Różycki, Dyrektor Zarządzający w Black Tiger Poland.

ShareSpace, pierwsza i jedyna platforma wynajmu nieruchomości komercyjnych typu end-to-end, pośredniczyła w transakcji najmu dla Black Tiger Poland. Polski oddział paryskiej firmy software'owej wynajął swoje biuro w Karolkowa Business Park - zarządzanym przez Agentów BNP Paribas Real Estate Poland - zlokalizowanym w sercu warszawskiej Woli. Budynek klasy A posiada innowacyjne rozwiązania, inteligentny układ pomieszczeń oraz proekologiczne i energooszczędne technologie. Ta wyjątkowa lokalizacja to również połączenie historycznych fragmentów murów dawnej fabryki Philipsa, z nowoczesną szklaną fasadą.
 


Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom ShareSpace oraz pomocy doradców, cały proces wynajmu zajął jedynie 5 miesięcy.

"Jesteśmy szczęśliwi mogąc powitać w gronie naszych najemców firmę Black Tiger, która zajmie całe 7 piętro, z wyłącznym dostępem do dwóch zielonych tarasów. Dzięki sprawnie przeprowadzonemu procesowi przez ShareSpace mogliśmy w rekordowym czasie zamknąć proces podpisania umowy i przeprowadzenia prac aranżacyjnych," - skomentowała Sylwia Pytko-Burska, MRICS Asset Manager w M&A Capital.

"Cieszymy się, że mogliśmy nawiązać współpracę z Black Tiger Poland i pomóc im w znalezieniu biura najwyższej jakości oraz w doskonałej lokalizacji" - komentuje Robert Chmielewski, CEO i współzałożyciel ShareSpace.

"Dla nas najważniejsze jest to, że dzięki rozwiązaniom ShareSpace nasz klient znalazł biuro, które odpowiada jego potrzebom. Współpraca z Black Tiger Poland była czystą przyjemnością - cała transakcja przebiegła szybko i bezproblemowo dla wszystkich zaangażowanych stron" - powiedział Thomas Jodar, Senior Real Estate Strategy Manager w ShareSpace.

ShareSpace to platforma, która łączy firmy z operatorami tradycyjnych i elastycznych powierzchni biurowych, oferując kompleksowy proces wynajmu biur online, w tym wyszukiwarkę ze stałą aktualizacją dostępności i cen przestrzeni. ShareSpace jest pionierem w wykorzystaniu technologii blockchain do bezpiecznego podpisywania umów online, oferuje indywidualne usługi doradcze 360° oraz aplikację do rezerwacji biurek i sal konferencyjnych na żądanie.

Przypisy