Dołącz do czytelników
Brak wyników

PROPERTY

23 marca 2015

Rondo 1 zarządzane przez JLL – jak do tego doszło?

0 197
Virginie de-Baere, Dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami, JLL

Dział Zarządzania Nieruchomościami JLL powstał w 2009 r., aby zapewnić klientom kompleksową obsługę wykraczającą poza najem, sprzedaż inwestycji, wyceny, analizy rynkowe etc. Chodziło o to, aby międzynarodowi gracze ceniący współpracę z JLL w innych krajach, mieli dostęp do tej ekspertyzy również w Polsce. Zdobycie pod koniec 2014 r. mandatu na zarządzanie Rondo 1 jest wyrazem zaufania dla kompetencji zespołu , jak również zwieńczeniem wieloletniej współpracy z właścicielem obiektu – RREEF/Deutsche Asset and Wealth Management. Rondo 1 dołączyło do innych flagowych projektów zarządzanych przez JLL w Europie Środkowo - Wschodniej, takich jak Gdański Business Center i Karolkowa Business Park w Warszawie, River Gardens w Pradze czy Dorottya Udvar w Budapeszcie.  

POLECAMY

Rondo 1 to najsłynniejszy biurowiec w Polsce oraz jeden z najbardziej prestiżowych adresów biurowych w Europie Środkowo - Wschodniej. Jego najemcy to wiodące międzynarodowe korporacje – oczekujące nie tylko powierzchni biurowych najwyższej jakości, ale również wyjątkowego standardu codziennej obsługi ze strony zarządcy.

Niezbędne jest stworzenie mocnego zespołu osób, który będzie na bieżąco dbał o budynek, ale również analizował indywidualne potrzeby najemców, rozumiał specyfikę ich działalności i oczekiwania względem zajmowanej powierzchni oraz dodatkowych udogodnień. Na miejscu w Rondo 1 stacjonuje trzech doświadczonych zarządców, znających bardzo dobrze budynek, a wspieranych przez zewnętrzny zespół JLL oraz sieć podwykonawców. Warto również pamiętać o tym, że szczególnie w przypadku Rondo 1 niezwykle ważna jest nie „tylko” dbałość o obiekt pod względem operacyjnym, technicznym, administracyjnym etc., ale również o wizerunek i...

Czasopismo jest dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Jak uzyskać dostęp? Wystarczy, że założysz bezpłatne konto lub zalogujesz się.
Czeka na Ciebie pakiet inspirujących materiałów pokazowych.
Załóż bezpłatne konto Zaloguj się

Przypisy