Dołącz do czytelników
Brak wyników

INVESTMENT & CONSTRUCTION

13 grudnia 2021

NR 6 (Grudzień 2021)

RiiG IPS

0 265

Najnowocześniejszy gracz na rynku zarządzania parkingami, ma aż trzy asy w rękawie. Innovative Parking Solutions – tak rozwija się ten skrót, dokładnie oddaje ofertę spółki córki polskiego wiodącego producenta inteligentnych systemów parkingowych, firmy RiiG Ai.

As Pierwszy: Technologia


W czasach tak gwałtownego rozwoju technologii, zwłaszcza algorytmów sztucznej inteligencji, rok dzisiaj, to jak dekada w latach osiemdziesiątych, czy wiek 200 lat temu. Informacje o przełomowych odkryciach i udanych wdrożeniach są publikowane w czasie rzeczywistym i dostępne wszędzie na świecie. Dzięki uczestnictwu w międzynarodowych naukowych grupach roboczych trzeba mieć jedynie (lub aż) zespół RnD potrafiący wdrożyć nową technologię i zintegrować ją z wcześniejszymi projektami. RiiG IPS taką możliwość posiada. Bazując na zespole i dorobku technologicznym RiiG Ai, która ma za sobą skuteczne wdrożenia bezszlabanowego systemu płatnego parkowania, inteligentnego czujnika przetwarzającego dane w miejscu parkowania, bezprzewodowego systemu parkingowego, systemu mapowania parkingów zewnętrznych, a także integracje z parkomatami i kasami wielu dostawców RiiG IPS może dostarczyć swoim Klientom najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne wpisujące się w światowe trendy na rynku parkingowym, gwarantując przy tym rozsądne warunki finansowe.

POLECAMY


As Drugi: Serwis


Chętnych do wejścia na nowy rynek zawsze jest wielu, zatrzymuje ich zwykle brak zaplecza serwisowego. Nie wystarczy dostarczyć lub przejąć urządzenia, trzeba zapewnić im jeszcze utrzymanie techniczne, zagwarantować aktualizacje oprogramowania i bieżące integracje z nowymi elementami pojawiającymi się w obiekcie, bez względu na to, czy jest to system rezerwacji miejsc parkingowych dla gości w obiekcie biurowym, czy prozaiczny, ale obowiązkowy system odnajdowania pojazdu na parkingu obiektu handlowego. Korzystając z dorobku spółki macierzystej, RiiG IPS dysponuje szybkim i sprawdzonym zespołem serwisowym, sprawnie i szybko wspierającym instalacje w ponad 240 obiektach na terenie całego kraju. Jeśli połączymy to z nowoczesnym centrum monitoringu, dostaniemy gwarancję stabilności i niezawodności oferowanego rozwiązania. Wiele procesów serwisowych jest całkowicie zautomatyzowanych, algorytmy wzywają do pracy człowieka tylko wtedy, gdy jest to konieczne.


As Trzeci: Doświadczenie


12 lat minęło jak mgnienie oka, tyle czasu upłynęło od instalacji pierwszego parkingu RiiG Ai. Lata pełne nowych wyzwań, ciekawych projektów, rozwiązań projektowanych na miarę, specjalnie dla wybranego obiektu. Właśnie tak powstało większość oferowanych dzisiaj w standardzie rozwiązań. Tysiące godzin pracy na parkingach, setki godzin analiz i rozwijania algorytmów analitycznych, kilkudziesięciu szczęśliwych Klientów, to krótkie podsumowanie doświadczenia z jakim RiiG IPS wchodzi na rynek. Zespół RiiG pojawia się już tam, gdzie jest pomysł na parking, często służąc poradą na etapie projektowania budynku czy placu. Wiedząc jak parking ma pracować wiadomo, co trzeba tam zainstalować, a krok wcześniej jest projekt, który może zaważyć nad łatwością tej instalacji. Specjaliści zespołu czuwają nad procesem aż do uruchomienia i inauguracji obiektu, a potem służą codzienną radą właścicielowi, często dokonując dodatkowych analiz lub proponując strategie związane z zarządzaniem i czerpaniem zysków z parkingu.


Innowacyjne Rozwiązania Parkingowe


RiiG IPS oferuje:

 • zarządzanie parkingami
 • zarządzanie strefami płatnego parkowania
 • instalację i serwis systemów opłat parkingowych
 • instalację i serwis systemów nawigacji parkingowej
 • analitykę odwiedzalności i zajętości
 • obsługę techniczną parkingów
 • dostęp do zdalnego centrum monitoringu
 • konsultacje w zakresie projektowania i modernizacji parkingów
 • windykację należności za opłaty parkingowe
 • obsługę systemu rezerwacji miejsc na parkingach biurowych
 • obsługę stref dedykowanych oraz stref o z...

Czasopismo jest dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Jak uzyskać dostęp? Wystarczy, że założysz bezpłatne konto lub zalogujesz się.
Czeka na Ciebie pakiet inspirujących materiałów pokazowych.
Załóż bezpłatne konto Zaloguj się

Przypisy