Dołącz do czytelników
Brak wyników

RESIDENTIAL

31 sierpnia 2021

NR 4 (Sierpień 2021)

PLATON – mieszkania i lokale inwestycyjne w centrum Łodzi

0 75

Projekt osiedla mieszkaniowego PLATON, to realizacja, która powstaje w południowej części centrum Łodzi przy ul. Stefanowskiego 24 (zmienionej w woonerf), w bezpośrednim sąsiedztwie Politechniki Łódzkiej. Za sprawą lokalizacji oraz wyjątkowej architektury projekt PLATON jest zdecydowanie atrakcyjny dla tych klientów, którzy poszukują nieruchomości z przeznaczeniem na mieszkania inwestycyjne i lokale usługowe na wynajem.

PLATON to realizacja odpowiadająca na potrzeby mieszkaniowe osób, które zarówno pracują w południowej części centrum miasta, jak i uczą się na pobliskiej uczelni technicznej. W inwestycji zastosowano absolutnie nowoczesne i atrakcyjne wizualnie rozwiązania architektoniczne, przy zachowaniu pełnej funkcjonalności mieszkań i lokali usługowych. Inwestycję PLATON charakteryzuje dbałość o najdrobniejsze detale, które istotnie przekładają się na estetykę całego projektu oraz wartość rynkową nieruchomości.

POLECAMY

W najbliższym otoczeniu inwestycji znajdują się m.in.:

 • Politechnika Łódzka
 • Woonerf Stefanowskiego
 • Hala EXPO i MTŁ
 • University Business Park
 • Wojewódzki Szpital im. Rydygiera
 • park im. ks. J. Poniatowskiego
 • park im. Klepacza
 • Zatoka Sportu
 • lodowisko Bombonierka

163 lokale zaprojektowane na 5 kondygnacjach przyciągają mieszkańców, którzy na wyciągnięcie ręki potrzebują mieć wszystko, co istotne w codziennym komfortowym funkcjonowaniu. Rozkłady projektowane z priorytetem na funkcjonalność łączą nowoczesność, minimalizm i bezpieczeństwo, przy zachowaniu najwyższej jakości wykończenia.

Struktura inwestycji PLATON:

 • 163 lokale: 96 usługowych, 
 • 67 mieszkalnych,
 • metraże lokali mieszkalnych: 25–37 m2 (1- i 2-pokojowe),
 • metraże lokali usługowych: 17–38 m2 (1- i 2-pokojowe),
 • 5 kondygnacji.

Dzięki położeniu inwestycji, mieszkańcy w kilka minut spacerem przez woonerf dotrą do komunikacji miejskiej, skąd mają możliwość przemieszczenia się w każdą część Łodzi.

Atutem lokalizacji inwestycji PLATON jest również dostęp do dwóch pięknych łódzkich parków (im. Klepacza oraz im. Poniatowskiego). Ich sąsiedztwo pozwala na nieograniczoną aktywność na ścieżkach rowerowych, joggingowych lub kortach tenisowych.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się ponadto Zatoka Sportu – nowoczesny obiekt sportowy, który zachęca do aktywności swym olimpijskim basenem, siłowniami czy ścianką wspinaczkową.

Mieszkając przy Politechnice Łódzkiej i w pobliżu University Bussines Park (kompleksie będącym łódzką siedzibą takich marek jak Ericsson, DXC czy Fujitsu), zdążymy spokojnie wypić poranną kawę bez obaw o spóźnienie się do pracy czy na zajęcie akademickie.

Mieszkania na wynajem możliwe do nabycia w obiekcie PLATON, odpowiadają na potrzebę lokowania środków w najpewniejszy dziś produkt inwestycyjny na rynku, jakim są nieruchomości. Dlatego inwestorzy znajdą tu zarówno 1-pokojowe kawalerki z aneksem kuchennym, jak i kompaktowe mieszkania 2-pokojowe, a także funkcjonalne lokale usługowe, stworzone z przeznaczeniem inwestycyjnym. Lokując środki w nieruchomości, zyskujemy zarówno na rynkowym wzroście wartości lokalu, jak i na miesięcznych opłatach lokatorskich wynikających z posiadania mieszkania na wynajem.

Z potencjału inwestycyjnego wynikającego z lokalizacji i projektu architektonicznego obiektu PLATON z powodzeniem mogą skorzystać zarówno ci inwestorzy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z inwestowaniem w nieruchomości, jak i osoby bardziej doświadczone w tej branży.

Lokale z przeznaczeniem inwestycyjnym stanowią dobrą alternatywę dla lokat bankowych, przynosząc pewny i zdecydowanie większy zysk.

 

 

Sprawdź dostępne lokale tutaj: 
realdevelopment.pl
Zobacz wszystkie inwestycje w sprzedaży na realdevelopment.pl

Biuro sprzedaży: tel.: 509 392 405, e-mail: biuro@realdevelopment.pl
ul. Traktorowa 126, lok. 501, 91–204 Łódź

Przypisy