Dołącz do czytelników
Brak wyników

PROPERTY , Otwarty dostęp , News

5 sierpnia 2021

PLATON – mieszkania i lokale inwestycyjne w centrum Łodzi

0 115

Projekt osiedla mieszkaniowego PLATON, to realizacja, która powstaje w południowej części centrum Łodzi przy ulicy Stefanowskiego 24 (zmienianej w woonerf), w bezpośrednim sąsiedztwie Politechniki Łódzkiej.

Za sprawą lokalizacji oraz wyjątkowej architektury, projekt PLATON jest zdecydowanie atrakcyjny dla Klientów, którzy poszukują nieruchomości z przeznaczeniem na mieszkania inwestycyjne i lokale usługowe na wynajem.
 

POLECAMY

 


PLATON, to realizacja odpowiadająca na potrzeby mieszkaniowe zarówno osób, które pracują w południowej części centrum miasta, jak również tych, którzy uczą się na pobliskiej uczelni technicznej. W inwestycji zastosowano absolutnie nowoczesne i atrakcyjne wizualnie rozwiązania architektoniczne, przy zachowaniu pełnej funkcjonalności mieszkań i lokali usługowych. Inwestycję PLATON charakteryzuje dbałość o najdrobniejsze detale, które istotnie przekładają się na estetykę całego projektu oraz wartość rynkową nieruchomości.
 

 


W najbliższym otoczeniu inwestycji znajdują się m.in.:

 • Politechnika Łódzka
 • Woonerf Stefanowskiego
 • Hala EXPO i MTŁ
 • University Business Park
 • Wojewódzki Szpital im. Rydygiera
 • Park im. Ks. J. Poniatowskiego
 • Park im. Klepacza
 • Zatoka Sportu
 • Lodowisko Bombonierka

163 lokale zaprojektowane na 5 kondygnacjach przyciągają mieszkańców, którzy potrzebują mieć wszystko, co istotne w codziennym komfortowym funkcjonowaniu, na wyciągnięcie ręki. Rozkłady projektowane z priorytetem na funkcjonalność, łączą nowoczesność, minimalizm i bezpieczeństwo, przy zachowaniu najwyższej jakości wykończenia.

Struktura inwestycji PLATON:

 • 163 lokale: 96 usługowych, 67 mieszkalnych
 • metraże lokali mieszkalnych: 25-37mkw ( 1 i 2-pokojowe)
 • metraże lokali usługowych: 17-38mkw ( 1 i 2-pokojowe)
 • 5 kondygnacji

Biorąc pod uwagę położenie inwestycji, mieszkańcy w kilka minut spacerem przez woonerf dotrą do komunikacji miejskiej, skąd mają możliwość przemieszczenia się w każdą część Łodzi.
Lokalizacja inwestycji PLATON, to również atut pod względem dostępu do dwóch pięknych, łódzkich parków ( im. Klepacza oraz im. Poniatowskiego). Ich sąsiedztwo pozwala na nieograniczoną aktywność na ścieżkach rowerowych, joggingowych lub kortach tenisowych.
 

 


Ponadto, w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się także Zatoka Sportu - nowoczesny obiekt sportowy, który zachęca do aktywności olimpijskim basenem, siłowniami czy ścianką wspinaczkową.

Mieszkając przy Politechnice Łódzkiej i w pobliżu University Bussines Park (kompleksie będącym łódzką siedzibą takich marek jak Ericsson, DXC czy Fujitsu), zdążymy spokojnie wypić poranną kawę bez obaw o spóźnienie się do pracy czy na zajęcie akademickie.

Mieszkania na wynajem, możliwe do nabycia w obiekcie PLATON, odpowiadają na potrzebę lokowania środków w najpewniejszy dziś produkt inwestycyjny na rynku, jakim są nieruchomości.
Dlatego inwestorzy znajdą tu zarówno jednopokojowe kawalerki z aneksem kuchennym, jak i kompaktowe mieszkania dwupokojowe, a także funkcjonalne lokale usługowe, stworzone z przeznaczeniem inwestycyjnym.
Lokując środki w nieruchomości, zyskujemy zarówno na rynkowym wzroście wartości   lokalu, jak i na miesięcznych opłatach lokatorskich, wynikających z posiadania mieszkania na wynajem.
Z potencjału inwestycyjnego, wynikającego z lokalizacji i projektu architektonicznego obiektu PLATON, z powodzeniem mogą skorzystać zarówno Ci inwestorzy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z inwestowaniem nieruchomości jak i osoby bardziej doświadczone w tej branży.
 

 

 

Lokale z przeznaczeniem inwestycyjnym stanowią dobrą alternatywę dla lokat bankowych, przynosząc pewny i zdecydowanie większy zysk.


Sprawdź dostępne lokale tutaj: realdevelopment.pl
Zobacz wszystkie inwestycje w sprzedaży na realdevelopment.pl
Biuro Sprzedaży: 509 392 405
biuro@realdevelopment.pl
ul. Traktorowa 126 lok. 501 91- 204 Łódź

Przypisy