Autor: Hushoffice

Hushoffice to marka rozwiązań akustycznych klasy premium, która jest znana w ponad 40 krajach na niemal każdym kontynencie. Więcej informacji na: www.hushoffice.com  oraz w social media: Facebook, Instagram, LinkedIn.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Feel free to talk, to meet, to work z nową linią podów akustycznych hushFree

Kabina akustyczna hushFree.L

Marka Hushoffice wprowadziła nową linię podów akustycznych hushFree do pracy i spotkań. Kabiny akustyczne klasy A, zgodne z normą ISO 23351-1:2020, z całkowicie odświeżonym wnętrzem poda, o niezwykle wysokich parametrach technicznych, zapewniające pracownikom jeszcze więcej swobody i elastyczności w zakresie tego, gdzie i jak chcą pracować. A to wszystko zamknięte w trzech nowych produktach: hushFree.S, hushFree.M i hushFree.L. Nową linię kabin uzupełniają rozwiązania dodatkowe, a wśród nich: hushWall, czyli mobilna ścianka działowa, oraz hushSpot – nowe wieloosobowe stanowisko do pracy typu hot-desk.

Czytaj więcej

HushWall: angażuj, inspiruj i adaptuj przestrzeń z mobilną ścianką biurową

HushWall to mobilna ścianka do elastycznego podziału biura na strefy, zapewniająca jednocześnie pionową przestrzeń do pracy koncepcyjnej. Może być wykorzystywana jako przegroda mobilna z panelem filcowym, jako ruchoma ścianka z tablicą suchościeralną i jako przestawna ścianka multimedialna z uchwytem na TV. Ścianka daje możliwość tworzenia nowych układów podziału biura i szybko dostosowuje się do zmieniających warunków pracy.

Czytaj więcej

HushHybrid: nowa kabina akustyczna do pracy hybrydowej i dla lepszych wideokonferencji

HushHybrid to nowość w ofercie kabin akustycznych marki Hushoffice dedykowana do pracy indywidualnej i dłuższych wideokonferencji. Posiada wygodne, miękkie siedzisko, które gwarantuje utrzymanie poprawnej pozycji ciała, a zamontowany w produkcie uchwyt pozwala na zawieszenie komputera all-in-one lub monitora. Dodatkowe boczne paski LED gwarantują prawidłowe oświetlenie twarzy podczas wideorozmów. Ta budka wyróżnia się nie tylko bardzo dobrą izolacją akustyczną, ale jest również wyposażona we wszystkie niezbędne dla użytkownika elementy. Z połączenia tych właściwości powstaje uniwersalne miejsce do pracy hybrydowej, które oprócz świetnego designu zapewnia wykonywanie zadań w ciszy i spokoju.

Czytaj więcej

Fotel obrotowy A11: YOUR PRIVACY, YOUR WAY

A11 to pierwsza propozycja marki Hushoffice wykraczającą poza linię kabin akustycznych. To nowoczesny, designerski, futurystyczny i funkcjonalny fotel obrotowy w wersji zamkniętej – A11 – oraz otwartej – A11.open. Pozwala stworzyć swoją prywatną strefę, w której odgrodzimy się od zgiełku otoczenia. Jednocześnie zapewnia komfort utożsamiany z luksusem oraz unikalne doświadczenie, które wzbogaci zarówno dzień pracy, jak i chwile odpoczynku. Dzięki cylindrycznej formie, która osłania użytkownika niemal z każdej strony, minimalizuje ryzyko bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem.

Czytaj więcej