Dołącz do czytelników
Brak wyników

PROPERTY , News

5 października 2021

MVGM z mandatem zarządczym dla Natpoll Business Center

0 10

Europejski lider zarządzania nieruchomościami pozyskał nowy mandat zarządczy dla kolejnego biurowca w Warszawie. Pod skrzydła MVGM trafił Natpoll Business Center oferujący ok. 14 tys. mkw. powierzchni biurowej i handlowej.

Natpoll Business Center to komfortowy obiekt biurowy z lokalami handlowo-usługowymi usytuowanymi na parterze. Oferowane przestrzenie biurowe dostępne są w formie modułów dzięki czemu ich wielkości mogą być elastycznie dopasowywane do potrzeb najemców zarówno tych poszukujących dużych, samodzielnych powierzchni biurowych, jak i start-upów poszukujących małych wyposażonych serwisowanych biur, a także najemców lokali handlowo-usługowych. Natpoll to miejsce dla firm świadczących bardzo zróżnicowany zakres działalności. Wśród obecnych Najemców są między innymi firmy z branży: medycznej, budowlanej, finansowej, energetycznej, bankowej, IT i doradczej. Obiekt umożliwia także skorzystanie z biur coworkingowych oraz wirtualnego biura.

POLECAMY

Sukcesywnie rozszerzamy portfolio klientów na stołecznym rynku zarządzając zarówno niezwykle rozpoznawalnymi obiektami w topowych lokalizacjach, jak i nieruchomościami, które znajdują się poza ścisłym centrum, oferującymi duże i małe powierzchnie, także o charakterze usługowym i handlowym. Dbamy o to, żeby portfolio zarządzanych przez nas nieruchomości było zróżnicowane, dlatego jesteśmy aktywni w każdym segmencie rynku. Takie projekty jak Natpoll Business Center, zlokalizowane poza centrum i obsługujące również lokalną społeczność, mają swoje specyficzne potrzeby dlatego wymagają specjalistycznej wiedzy o zarządzaniu opartej na doświadczeniach z rynku handlowego i biurowego,

mówi Łukasz Mazurczak, Dyrektor Zarządzający, MVGM.

Budynek zlokalizowany jest na Warszawskim Ursynowie i jest doskonale skomunikowany z centrum miasta. W bliskim sąsiedztwie znajdują się stacje metra, a bliskość Alei KEN, oraz wjazd na nowo wybudowaną południową część obwodnicy wraz z tunelem pod Ursynowem zapewnia łatwy dojazd samochodami i transportem publicznym. Międzynarodowy Port Lotniczy im. Fryderyka Chopina znajduje się w odległości zaledwie 20 minut jazdy samochodem od nieruchomości. Właścicielem biurowca jest SGD.POL, spółka córka MBHD B.V., holenderskiej spółki holdingowej.

Zakres naszego kontraktu obejmuje kompleksowe zarządzanie powierzoną nam nieruchomością. Uwzględnia obsługę finansową i administracyjną, budżetowanie, bieżące zarządzanie nieruchomością a także zarządzanie umowami najmu. Jesteśmy  również odpowiedzialni za proces wynajmu powierzchni a także świadczenie usług z zakresu project management. Będziemy rozwijać naszą partnerską współpracę blisko właściciela aktywnie zarządzającego tym aktywem,

podkreśla Leszek Sybura, Dyrektor ds. Kluczowych Klientów, MVGM.


MVGM - lider w zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi i mieszkaniowymi w Europie. Firma, obecna w 10 europejskich krajach i zatrudniająca ponad 1,600 ekspertów, oferuje swoim klientom kompleksowe usługi zarządzania nieruchomościami, łącząc międzynarodowe doświadczenie z doskonałą znajomością specyfiki lokalnego rynku. MVGM świadczy swoje usługi zarówno dla funduszy inwestycyjnych, banków, deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych, firm ubezpieczeniowych jak i lokalnych właścicieli nieruchomości.

Przypisy