Dołącz do czytelników
Brak wyników

Administration&Business

14 września 2022

Konkurs Inwestycja Roku

0 58

Budynki mieszkalne, adaptacje, murale, inwestycje proekologiczne oraz wszelkiego rodzaju obiekty: biurowe, handlowe, przemysłowe, sportu i rekreacji, kultury i edukacji, inżynieryjne i historyczne – już po raz VI-ty będą walczyć o tytuł „Inwestycja Roku” przyznawany przez Krajową Izbę Gospodarki Nieruchomościami.

Na laureatów czekają pamiątkowe statuetki, ale przede wszystkim prestiż, uznanie środowiska i promocja w ramach działań KIGN.

POLECAMY

Co roku do biura organizacyjnego konkursu spływają zgłoszenia od ambitnych, pełnych zapału inwestorów prywatnych, spółdzielni mieszkaniowych, instytucji i samorządów, których celem jest zmiana naszego otoczenia  na lepsze. Wyróżniające się szczególnymi walorami, mniejsze i większe przedsięwzięcia budowlane są dobitnym dowodem faktu, że w naszej rzeczywistości dzieł realizowanych na dobrym poziomie nie brakuje.

Jako organizatorzy postawiliśmy sobie ambitny cel promowania takich realizacji, a przez to również innowacyjności, dbałości o środowisko, energooszczędności, nowoczesnej myśli technicznej i niebanalnej czy ponadczasowej estetyki.

Podczas uroczystej Gali Finałowej, która odbędzie się 20 października 2022 w Katowice zostaną ogłoszeni laureaci Konkursu oraz wręczone statuetki VI edycji Konkursu Inwestycja Roku.

https://kign.pl/inwestycja-roku/inwestycja-roku-2022/

Przypisy