Dołącz do czytelników
Brak wyników

PROPERTY

22 lutego 2022

CBRE rozwija biznes w Katowicach i zmienia biuro na Global Office Park

0 114

Warszawa – 22 lutego 2022 rok – W związku z dynamicznym rozwojem CBRE w stolicy Śląska firma zdecydowała o zmianie biura na Global Office Park, jeden z największych wielofunkcyjnych projektów w regionie. Nowa siedziba firmy będzie miała 154 mkw., z miejscami dla 30 pracowników oddziału.

- Śląski rynek nieruchomości ma ogromny potencjał w każdym z segmentów. To jeden z regionów, w którym buduje się obecnie najwięcej magazynów, świetne miejsce na nowoczesne biuro, a także rozwój handlu, w tym popularnych ostatnio parków handlowych. Odpowiadając na potrzeby rynku, zwiększamy zatrudnienie i decydujemy się na nową siedzibę. Global Office Park to jeden z najbardziej nowoczesnych, wielofunkcyjnych obiektów w mieście, znajdujący się w świetnej lokalizacji w samym centrum Katowic. Jestem przekonany, że jego zalety docenią zarówno nasi pracownicy, jak i klienci. Nasze biuro to wizytówka firmy i miejsce, w którym pracownicy będą spotykali się z klientami. Dlatego zdecydowaliśmy się na przestrzeń skoncentrowaną na kliencie – mówi Tomasz Chojnacki, szef regionu Katowice w CBRE.
 


Nowe biuro CBRE będzie znajdowało się w budynku C kompleksu Global Office Park, realizowanego przez dewelopera Cavatina. Całość jest zlokalizowana przy skrzyżowaniu ulic Mickiewicza i Dąbrówki i ma ok. 90 tys. mkw. powierzchni. Na kompleks składają się dwie wieże biurowe i jedna wieża mieszkaniowa, osadzone na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się lokale gastronomiczne, handlowe i usługowe. Wszyscy użytkownicy inwestycji mają dostęp do strefy zieleni i relaksu, zajmującej 2,3 tys. mkw. powierzchni.
 


Firma doradcza CBRE ma swoją siedzibę w Katowicach już od prawie 5 lat. Obecnie w związku z rosnącymi potrzebami regionalnego rynku i rozwojem działu zdecydowała się na wynajem 154 mkw. powierzchni. W śląskim oddziale pracuje już prawie 30 osób.
 

 


 

Przypisy