Aranżacja powierzchni trzech sklepów Action w rękach Reesco Retail

Administration&Business

Sieć sklepów Action powierzyła Reesco Retail, spółce należącej do Grupy Reesco, specjalizującej się w budowaniu i przebudowywaniu powierzchni handlowych, rearanżację trzech swoich salonów zlokalizowanych w Swarzędzu, Garwolinie i Suchej Beskidzkiej. Prace realizowane były na łącznej powierzchni niemal 3000 m2.

Action to pochodząca z Holandii międzynarodowa sieć handlowa oferująca produkty codziennego użytku, m.in. dekoracje, zabawki, artykuły biurowe i hobbystyczne, artykuły ogrodowe. Łącznie liczy ponad dwa tysiące sklepów w dziesięciu krajach Europy, z czego sto osiemdziesiąt sześć  jest zlokalizowanych w Polsce.

Spółka Reesco Retail jest odpowiedzialna za prace ogólnobudowlane, instalacyjne, elektryczne, sanitarne oraz te dotyczące systemów klimatyzacyjnych i grzewczych. Zakres prac obejmuje także prace wykończeniowe powierzchni według standardu aranżacyjnego Action.

Holenderska sieć sklepów Action to coraz mocniejszy gracz na polskiej mapie retailowej. Możliwość uczestniczenia w procesie aranżacji wnętrza salonu była dla Reesco Retail kolejnym potwierdzeniem standardu naszych usług. Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w rozwoju spółki. Nasz zespół ekspertów był odpowiedzialny za kompleksową przebudowę, która, wierzymy, że usatysfakcjonuje wszystkich klientów odwiedzających sklepy Action – komentuje Lucyna Śliż, Head of Development, Reesco Retail.

Reesco Retail specjalizuje się w budowaniu i przebudowywaniu powierzchni handlowych. Zespół działa na trzech płaszczyznach: od dostosowania powierzchni i wykonania prac aranżacyjnych dla najemcy, przebudowie obiektu dla wynajmującego, a skończywszy na budowie obiektów o charakterze retail parków i obiektów typu convenience center.

www: http://www.reesco.pl
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/10443559/
Instagram: https://www.instagram.com/reesco.pl/

Przypisy