Dołącz do czytelników
Brak wyników

PROPERTY

24 kwietnia 2015

Aktywność najemców na rynku magazynowym w Polsce

0 251
O przyczynach stałego rozwoju rynku magazynowego i o wysokiej aktywności najemców opowiada Magdalena Szulc, Dyrektor SEGRO na Europę Centralną.

Sytuacja na rynku powierzchni magazynowych w Polsce stale się rozwija dzięki silnemu popytowi, zarówno ze strony rodzimych jak i zagranicznych przedsiębiorców, a także stabilnej sytuacji gospodarczej.Cały czas obserwujemy wysoką aktywność najemców, o czym świadczą zarówno nowe umowy, jak i rozszerzenia wynajmowanych powierzchni.

POLECAMY

Kwartał zakończyliśmy oddaniem milionowego metra kwadratowego powierzchni w Polsce firmie Volkswagen Group Polska na terenie SEGRO Logistics Park Poznań, Komorniki, dla której wybudowaliśmy nowoczesne centrum logistyczne o powierzchni ponad 30 000 mkw. Obecnie skupiamy się na rozwoju istniejących lokalizacji. Kontynuujemy realizację nowej inwestycji o powierzchni blisko 10 000 mkw. w kompleksie SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów. Ukończenie obiektu, który w momencie rozpoczęcia budowy aż w 90% nie był zabezpieczony umowami najmu, planowane jest na drugi kwartał 2015 roku.

Również w strefie warszawskiej, na terenie SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn z końcem marca ruszyły prace budowlane nowego obiektu BTS o powierzchni prawie 5 000 mkw., który zostanie przeznaczony na magazyn oraz zaplecze biurowo-socjalne firmy Rhenus Data Office Polska. Pracujemy również nad przygotowaniem kolejnej inwestycji w Tychach, na potrzeby której z końcem zeszłego roku nabyliśmy grunt o powierzchni prawie 10 ha.

Kluczowym elementem strategii SEGRO jest sposób zarządzania nieruchomościami, polegający na zarządzaniu z poziomu właściciela obiektu. Najemcy cenią sobie bezpośredni kontakt z naszymi Property Managerami, z którymi na bieżąco konsultują kwestie dotyczące komfortu użytkowania powierzchni.

Opcja ta sprawia, że oferowane przez nas usługi utrzymują się na najwyższym poziomie począwszy od etapu projektowania aż po jego eksploatację. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy dopasować obiekt do indywidualnych potrzeb danego najemcy i spełnić zapotrzebowanie praktycznie każdego sektora prz...

Czasopismo jest dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Jak uzyskać dostęp? Wystarczy, że założysz bezpłatne konto lub zalogujesz się.
Czeka na Ciebie pakiet inspirujących materiałów pokazowych.
Załóż bezpłatne konto Zaloguj się

Przypisy