Autor: The Design Group

Pracownia architektoniczna założona w 2015 r. przez architekta Konrada Krusiewicza. Zespół tworzą projektanci i architekci z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu wnętrz biurowych oraz doradztwie architektonicznym przy realizacjach inwestycji komercyjnych – w szczególności budynków biurowych. TDG jest laureatem wielu prestiżowych konkursów, m.in. International Property Awards, World Design Awards, CBRE Official Superstar, Oracle, a do dziś ma na swoim koncie ponad 400 000 m2 przeprowadzonych działań projektowych.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Kreowanie zrównoważonej przestrzeni pracy dla lepszej przyszłości

W ostatnich latach obserwujemy wzrost zainteresowania zasadami ESG (environmental, social, governance) i zrównoważonym rozwojem w kontekście projektowania wnętrz biurowych. Jest to wynik rosnącej świadomości dotyczącej zmian klimatycznych, potrzeby ochrony środowiska naturalnego oraz zwiększonej społecznej odpowiedzialności biznesu. W odpowiedzi na te wyzwania wiele firm dostrzega konieczność podjęcia działań mających na celu troskę o naszą planetę jako integralny element ich strategii biznesowej. W niniejszym artykule przyjrzymy się bliżej znaczeniu kreowania zrównoważonej przestrzeni pracy, możliwościom oraz korzyściom, jakie wynikają z jej wdrażania dla firm i społeczeństwa jako całości.

Czytaj więcej

Śląski design w nowoczesnej odsłonie w nowym biurze PwC Service Delivery Center

To biuro opowiada historię miasta, w którym się znajduje. Swoją architekturą podkreśla przynależność nie tylko do Katowic, lecz także do całego Śląska. Poznajcie nowy projekt studia The Design Group, w którym na 9 piętrach biurowca połączono nowoczesność z industrialnością, tradycje regionu z jego biznesowym charakterem. Mowa o nowej siedzibie jednej z największych firm z branży BPO/SSC – PwC Service Delivery Center.

Czytaj więcej

Allegro otworzyło największe biuro w historii firmy – zaglądamy do jego wnętrz!

Najsłynniejsza platforma zakupowa w Polsce, ze względu na dynamiczny rozwój i planowane zatrudnienia, potrzebowała nowej przestrzeni, która pomieściłaby wszystkich jej poznańskich pracowników. Zgodnie z zapowiedziami, Allegro przeniosło swoją siedzibę z biurowca Pixel do Nowego Rynku. Nowe biuro zajmuje prawie 25 tys. m2 i rozłożone jest na dziesięciu piętrach. To największe przedsięwzięcie logistyczne w historii firmy, druga największa umowa najmu na polskim rynku, a także największa transakcja w historii rynku poznańskiego! Allegro zleciło warszawskiej pracowni The Design Group zaprojektowanie nowej, wymarzonej przestrzeni, która zachwyca jakością detali, funkcjonalnością, ergonomicznymi rozwiązaniami i nowoczesnym designem.

Czytaj więcej

Warszawskie biuro Stada – nowe spojrzenie na klasykę

Czy styl klasyczny może być dobrą opcją dla nowoczesnych przestrzeni biurowych? Warszawska siedziba niemieckiej firmy farmaceutycznej Stada udowadnia, że tak. A przy tym pokazuje, że tego typu aranżacje nie muszą być wierne tylko jednej stylistyce. Zobaczcie nową realizację studia projektowego The Design Group.

Czytaj więcej

Projekty warszawskiej pracowni architektonicznej The Design Group laureatami konkursu OfficeSuperstar 2021

Po roku przerwy związanej z pandemią odbyła się czwarta edycja konkursu Office Superstar (organizowanego przez CBRE). Jury wyłoniło 8 laureatów i 8 wyróżnionych firm, które w najlepszy sposób zaaranżowały swoje przestrzenie biurowe. Nagrody zostały przyznane podczas finałowej gali w Warszawie. W ramach każdego zwycięskiego biura wyróżnienie przysługuje również architektom i projektantom. Takimi wyróżnieniami w tegorocznej edycji konkursu może pochwalić się pracownia architektoniczna The Design Group, której aż dwa projekty wnętrz biurowych otrzymały tytuł laureata. Zobaczcie, jakie to projekty.

Czytaj więcej

Finał konkursu The International Hotel & Property Awards 2021: ruszyło głosowanie internautów na projekty z całego świata - wśród nich realizacja biura polskiej pracowni The Design Group!

Czołowy brytyjski magazyn wnętrzarski "design et al" ogłosił właśnie shortlistę realizacji, które jury zakwalifikowało do finału prestiżowego konkursu The International Hotel & Property Awards 2021. W gronie finalistów znalazła się polska pracownia The Design Group z projektem wnętrz krakowskiego biura TechnipFMC. Ostatni etap głosowania publiczności właśnie się rozpoczął i potrwa do 1 września 2021 roku!

Czytaj więcej

Nowe biuro Universal Music Polska projektu The Design Group

Nowa siedziba wytwórni muzycznej Universal Music Polska w Warszawie zachwyca nietypowym połączeniem elementów loftowych z przytulnym, domowym klimatem, elegancją oraz nowoczesną technologią na najwyższym poziomie. To przestrzeń, w której każdy znajdzie coś dla siebie – w tym biurze po prostu chce się być, pracować i tworzyć. Duża w tym zasługa zespołu architektów z pracowni The Design Group, którzy byli odpowiedzialni za bardzo oryginalną kreację wnętrz największej firmy fonograficznej w Polsce.

Czytaj więcej

Biuro TechnipFMC – techniczna przestrzeń dla inżyniera

Nowe biuro TechnipFMC przenosi nas w techniczny świat odnoszący się do działalności klienta – świat związany nierozerwalnie z życiem nad i pod powierzchnią wody, tak oddziałujący na emocje i wyobraźnię, że naprawdę trudno porzucić myślenie o tym wyjątkowym miejscu. Jak na czterech piętrach krakowskiego biurowca udało się stworzyć przestrzeń oddającą klimat podwodnej głębi i morskich klimatów związanych z profesją TechnipFMC? O to pytamy autorów projektu wnętrza, czyli pracownię projektową The Design Group oraz zespół projektowy TechnipFMC.

Czytaj więcej