Autor: Justyna Sprawka

Ekspert z zakresu budowania marki osobistej, doradca marek szkoleniowych. Od 5 lat wspiera marki głównie z branży nieruchomości. Pracowała m.in. z Danielem Siwcem, Rozsądnymi Braćmi, Flipem na Pierwotnym, Alehem Turem. Swoich klientów prowadzi w sposób kompleksowy: audytuje, tworzy nowe produkty marki i wprowadza je na rynek, buduje i szkoli zespoły, tworzy strategie komunikacji marketingowej, integruje społeczność marki, organizując m.in. wydarzenia branżowe. W procesie budowania marki współpracuje z prasą, radiem i telewizją. Nawiązuje i utrzymuje relacje biznesowe w imieniu prowadzonych marek. Jest skuteczna, rzetelna, nastawiona na działanie. Powtarza, że „Tylko odważne marki zarabiają” i stymuluje swoich klientów do rozwoju oraz przekraczania ich własnych granic.
www.justynasprawka.pl

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

5 błędów w budowaniu marki osobistej

Marka osobista to obecnie ważny element budujący zaufanie, rozpoznawalność oraz reputację, który wspiera realizację celów biznesowych. Według badań o jej sile decyduje nie tylko strategiczne podejście do jej budowania, lecz także autentyczność i spójne komunikowanie w przestrzeni online i offline.

Czytaj więcej

Marka osobista najmocniejszym elementem marki firmy

Budowanie marki osobistej i marki firmy w dzisiejszym świecie nie jest kaprysem, ale koniecznością, której wymaga od nas rynek. Umiejętność wyróżnienia się, pokazania swojej unikalności daje w dłuższej perspektywie czasowej przewagę w działaniach sprzedażowych i ma dzisiaj wymierną wartość rynkową.

Czytaj więcej

5 blokad, które powstrzymują przed budowaniem marki eksperta

Budowanie marki eksperta przysparza niektórym wiele obaw i wątpliwości. Najczęściej jest to strach przed dużymi kosztami i oceną. To tylko kropla w morzu dylematów, z jakimi spotykają się ci, którzy chcieliby zbudować silną markę. Przyjrzyjmy się kilku z nich i sprawdźmy, czy obawy są faktycznie uzasadnione.

Czytaj więcej