Autor: HAKO POLSKA Sp. z o.o.

Z siedzibą w Krakowie to polski oddział niemieckiego holdingu – wiodącego producenta na rynku maszyn czyszczących. Od 25 lat firma działa na rynku maszyn czyszczących w Polsce – dostarcza najwyższej klasy maszyny i zapewnia profesjonalne doradztwo, dbając jednocześnie o ochronę środowiska. HAKO posiada oddziały w Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Szczecinie i Wrocławiu. Dzięki temu zapewnia wsparcie handlowe klientom w całej Polsce. Obecnie pod marką HAKO dostępne są następujące maszyny czyszczące: automatyczne szorowarki, bezpyłowe zamiatarki przemysłowe, odkurzacze, wielofunkcyjne pojazdy i nośniki narzędzi do całorocznego utrzymania terenów miejskich oraz obszarów zieleni, środki czyszczące oraz systemy dozowania i napełniania.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Scrubmaster B5 oraz Scrubmaster B25 od Hako – profesjonalne czyszczenie nawet najmniejszych powierzchni

Czy profesjonalne maszyny czyszczące – takie, które w jednym cyklu pracy szorują i osuszają, przeznaczone są tylko dla wielkich powierzchni? Czy tylko hala sportowa, szpital lub galeria handlowa mają szansę na dokładne maszynowe czyszczenie? HAKO POLSKA przedstawia Scrubmaster B5 oraz Scrubmaster B25 – profesjonalne szorowarki, które zachowując wszystkie zalety większych szorowarek, sprawdzą się w małych biurach, gabinetach, sklepikach i przychodniach.

Czytaj więcej

25 lat HAKO POLSKA

W 2023 ROKU mija 25 lat, odkąd firma HAKO – producent maszyn czyszczących – otworzyła swój oddział w Polsce. O przemianach w branży profesjonalnego utrzymania czystości w naszym kraju w ciągu ostatniego ćwierćwiecza oraz perspektywach dla producentów i użytkowników profesjonalnych szorowarek, zamiatarek rozmawiamy z prezesem HAKO POLSKA – Eduardem C. Kutymą.

Czytaj więcej