Autor: Aleksandra Szymańska

    

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Przeprowadzka biura – jak sprawnie ją zorganizować

Każda zmiana adresu biura może być okazją do wprowadzenia nowych zasad. Takie wydarzenie często oznacza dynamiczny wzrost oraz zwiększenie sprzedaży. Miejsce przydaje się też, gdy firma rozwija się na nowych rynkach i pozyskuje kadrę. Przestrzeń i dodatkowe metry kwadratowe nie są związane jedynie z ergonomią pracy, ale też z oczekiwaniami pracowników, którzy chcą czuć się komfortowo. To natomiast ma pozytywny wpływ na ich efektywność i morale. Powstaje jednak zasadnicze pytanie – czy przeprowadzka biura to proste zadanie, a może możliwe jest tutaj podjęcie złej decyzji? Sprawdźmy to!

Czytaj więcej

Usługi utrzymania czystości w obiekcie – jak wybrać najlepszego zleceniobiorcę

Jak sprawić, by zespół pracowniczy był jeszcze bardziej wydajny i osiągał efekty? Poza dostępem do bonusów i systemów premiowych należy zapewnić im właściwe warunki pracy. Dużą rolę odgrywa porządek, ponieważ mocno wpływa on na efektywność. Nie jest bowiem tajemnicą, że w uporządkowanym biurze łatwiej jest planować, pracować i motywować innych. 

Czytaj więcej

Workplace – przyjazne i nowoczesne miejsce pracy

Na rynek pracowniczy wkracza właśnie pokolenie millenialsów, którego przedstawiciele mają bardzo wysokie oczekiwania względem pracodawców. Nie czują silnej potrzeby pozostania w jednym miejscu i nie boją się dużych zmian, takich jak nowa praca. Jak więc przekonać ich, aby wybrali naszą firmę? W jaki sposób wykorzystać biuro, by stało się magnesem na młode talenty, a także utrzymało je na długie lata? Wystarczą proste kroki, które zmierzają do stworzenia przyjaznego i nowoczesnego miejsca pracy.

Czytaj więcej