Dołącz do czytelników
Brak wyników

FACILITY

1 czerwca 2022

Wkrótce otwarcie N-Parku w Pszczynie

0 96

W Pszczynie właśnie finalizuje się ostatni etap prac związany z budową parku handlowego Napollo, przy ulicy Bielskiej 46. Uroczyste otwarcie nowego miejsca zakupowego dla mieszkańców miasta, będzie miało miejsce już wkrótce.

Parki handlowe znane pod szyldem „N-Park”, należące do Napollo, zyskały na popularności ze względu na komfort i kompleksowość zakupów. Co do zasady N-Parki powstają w centrach osiedli mieszkaniowych aglomeracji i w miastach w całej Polsce. Dogodna lokalizacja to duża zaleta tych obiektów, którą dodatkowo uzupełnia wysoka funkcjonalność -  bardzo dobry dostęp samochodem, komunikacją miejską i pieszo czy parking z miejscami postojowymi przy pasażu handlowym. Ale to nie wszystko – parki handlowe od Napollo projektowane są tak, by ułatwić klientom także poruszanie się wewnątrz nich i swobodne robienie zakupów – W naszych N-Parkach dbamy nie tylko o dopasowaną ofertę i dogodną lokalizację – mówi Dorota Beltrani, Dyrektor ds. Komercjalizacji i Zarządzania w Grupie NAPOLLO – Ich przestrzeń zaprojektowana jest tak, by zapewniać wygodę poruszania się z zakupami, co zapewniają niskie progi oraz bardzo dobra widoczność wszystkich lokali, ułatwiająca nawigację po centrum. Na podobne udogodnienia mogą liczyć klienci N-Parku w Pszczynie, który otwieramy już niedługo.  

Wyróżnikiem N-PARKÓW  jest tenant-mix oparty na wybranym zestawie popularnych marek. Oferta jest każdorazowo profilowana zgodnie ze specyfiką miejsca, tak by optymalnie wykorzystać jego potencjał. Dlatego też mieszkańcy Pszczyny będą mogli skorzystać z oferty zawierającej takie marki, jak: KiK, Martes Sport, Kaes, CCC, Hebe, Pepco, Dealz, Media Expert, a także dyskont spożywczy Biedronka czy restauracja szybkiej obsługi KFC.

Ciekawostką inwestycji jest zielony dach o powierzchni 1200 m2, usytuowany nad restauracją KFC, który został zbudowany z wykorzystaniem nowoczesnej technologii. Jest porośnięty ekstensywną, rozchodnikową roślinnością. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania inwestycja ma prawidłowy bilans zieleni, określany przez lokalne wymogi środowiskowe.

Wszyscy najemcy szykują swoje lokale do otwarcia za kilka tygodni, trwają także prace wykończeniowe na powierzchniach ogólnodostępnych, aby jeszcze przed wakacjami zaprosić mieszkańców Pszczyny do N-Parku.
 

 

O Napollo

Napollo to polska doświadczona firma, która prowadzi działalność inwestycyjną od czternastu lat. Zarządza pełnym procesem inwestycyjnym, od pozyskania nowych gruntów, koordynacji  realizacji budów, finansowania do komercjalizacji projektów handlowych, budowy i sprzedaży inwestycji mieszkaniowych i zarządzania nieruchomościami. Zwiększając tempo i zakres ekspansji, dwa lata temu Grupa została wzmocniona przez doświadczonych menedżerów. Dzisiaj strategia Grupy Napollo zarządzana jest przez Sławomira Zawadzkiego, eksperta w branży deweloperskiej i handlowej z wieloletnim doświadczeniem. Działalność operacyjna została przekazana w ręce Doroty Beltrani i Wojciech Orlofa, znanych od lat w branży jako wyjątkowej klasy specjaliści w zakresie planowania i komercjalizacji oraz zarządzania, a za finanse odpowiedzialny jest ekspert w zakresie inwestycji kapitałowych Michał Głowala. Głównym filarem rozwoju firmy w zakresie budownictwa komercyjnego są parki handlowe znane jako N-Parki. Oferują wygodne zakupy blisko domu, w miastach powyżej 10 tysięcy mieszkańców i o powierzchni najmu do ok.  15 000 m2. N-Parki posiadają lokalizacje w całej Polsce. Jesienią 2021 dobiegła końca budowa N-Parku w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Pomorskiej, w Poznaniu przy ul. Promienistej zakończono w 2021 r. modernizację i rekomercjalizację pasażu z Eurospar, Rossmann, Pepco, RTV Euro AGD i Inmedio. Otwarcie N-Parku w podwrocławskich Łanach miało miejsce 12 maja br, a otwarcie w Pszczynie planowane jest na czerwiec 2022. Jesienią 2022 otworzy się też kolejny N-Park w Gnieźnie. Napollo jest także właścicielem galerii handlowych oraz kilkudziesięciu lokali handlowych. Napollo jest członkiem Polskiej Rady Centrów Handlowych oraz Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Przypisy