Dołącz do czytelników
Brak wyników

FACILITY

6 września 2021

Promocyjne ceny nieruchomości Orange na lato

0 826

Czas pandemii znacznie ograniczył zagraniczne wyjazdy wakacyjne Polaków. Trudności związane z tego typu podróżami przyczyniły się do większego zainteresowania nieruchomościami w turystycznych miejscach naszego kraju. Nie tylko prywatne osoby, ale i więksi inwestorzy poszukują atrakcyjnych adresów by ulokować kapitał w hotel czy pensjonat. Szukasz miejsca na ośrodek wypoczynkowy nad jeziorem lub chcesz zainwestować w obiekt w samym centrum dużego miasta? Takie nieruchomości ma w swojej ofercie Orange. Do końca sierpnia wiele z nich można kupić w bardzo korzystnych, promocyjnych cenach.

Czy wiesz, że w Ostródzie jest aż 5 jezior? W pobliżu jednego z nich mieści się nieruchomość Orange
 

POLECAMY

 


Ostróda w ostatnich latach kilkukrotnie zdobywała tytuł najpopularniejszej miejscowości turystycznej oraz letniej stolicy Warmii i Mazur. W samej Ostródzie zlokalizowanych jest aż 5 jezior, a w okolicach kolejnych 10! To idealne miejsce dla amatorów sportów wodnych i nie tylko. Piękne lasy otaczające miasto będą cieszyć fanów biegania, spacerów czy jazdy na rowerze. W tym urokliwym miejscu Orange ma do zaoferowania nieruchomość doskonałą pod hotel lub hostel. Niecałe 500 m od molo mieści się budynek o powierzchni prawie 2,5 tyś. m². Ostróda, ul. Czarnieckiego 14a to doskonała lokalizacja przy tętniącej życiem promenadzie.

Inną ciekawą nieruchomość, tym razem z bogatą historią, znajdziemy w sąsiedztwie Starego Rynku w Poznaniu
 


Zajmujący obszar 2 hektarów, poznański Stary Rynek jest trzecim co do wielkości rynkiem w Polsce. Kwadratowy plac wytyczony został już około 1253 roku, a najważniejszym budynkiem jest tam piękny, renesansowy obiekt, pełniący niegdyś funkcję ratusza. Zaledwie 300 m stamtąd, przy ul. 23 lutego 28 i ul. 23 lutego 26, ul. Marcinkowskiego 4, znajdują się dwa budynki usytuowane na działce z wewnętrznym parkingiem. Pierwszy z nich to zabytkowy, postmodernistyczny gmach z powierzchnią prawie 7 tys. m2, drugi to obiekt biurowo-mieszkalny (prawie 2,5 tys. m2). Kompleks budynków można przeznaczyć na różnorodne funkcje - takie jak usługi, handel, gastronomia czy rzemiosło.

Duże rabaty na lato

Atrakcyjne nieruchomości z gotowymi koncepcjami oraz inne różnorodne z licznymi wariantami zagospodarowania można kupić taniej do 31 sierpnia! Obiekty oraz działki zlokalizowane są w dużych, średnich i mniejszych miastach z dogodnym dostępem do komunikacji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą letnią promocją.

Przypisy