Dołącz do czytelników
Brak wyników

PROPERTY , News

19 maja 2021

NOVO - kolejna inwestycja mieszkaniowa White Stone na południowych obrzeżach Warszawy

0 72

White Stone, deweloper nowoczesnych nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych, rozpoczął budowę kameralnego osiedla w podwarszawskim Józefosławiu. Trwa przedsprzedaż 74 mieszkań o zróżnicowanych metrażach, które zostaną wybudowane w ramach dwóch pierwszych budynków. NOVO posiada wszystkie atuty osiedla położonego w spokojnej okolicy, nie tylko z bogatą infrastrukturą, ale także z dobrym dojazdem do metropolii.

NOVO to kolejna, po Zielonym Zamieniu, inwestycja mieszkaniowa White Stone na południowych obrzeżach Warszawy. Osiedle położone jest w dobrze rozwiniętym, gwarantującym pełną infrastrukturę potrzebną do wygodnego życia Józefosławiu przy ul. Wenus. Bliskość Lasu Kabackiego i innych zielonych terenów umożliwi mieszkańcom NOVO aktywne spędzanie czasu z dala od gwaru miasta.

POLECAMY

„Przygotowując projekt osiedla NOVO skupiliśmy się na zaproponowaniu jego przyszłym mieszkańcom wysokiego standardu wykończenia, funkcjonalnego rozplanowania przestronnych pomieszczeń w ponadczasowej i nienachalnej bryle budynków. Wiemy, czego szukają dziś mieszkańcy miast rozglądając się za wygodnym lokum. Każde mieszkanie posiada balkon lub ogródek, w parterze inwestycji będą znajdować się lokale usługowe. Za projekt architektoniczny odpowiada studio ZOA Architekci” - mówi Leszek Chłuda, Dyrektor Handlowy White Stone Development

W pierwszej kolejności deweloper uruchomił budowę dwóch z sześciu planowanych budynków. Cała inwestycja dostarczy na rynek 197 mieszkań o zróżnicowanych metrażach 41-74 mkw. Prosta, nowoczesna bryła budynków o jasnej elewacji nadaje osiedlu ponadczasowy charakter. Dobre doświetlenie wnętrz mieszkań zapewniają wysokie okna zaczynające się tuz nad podłogą. Na osiedlu deweloper przewidział w ramach I etapu w garażu podziemnym i garażu na poziomie parteru 104 miejsca parkingowe oraz 49 miejsc parkingowych na terenie przy inwestycji.

Osiedle NOVO, White Stone, Józefosław

„Zależało nam na usytuowaniu brył wszystkich budynków na kierunku bliskiemu linii północ-południe, dzięki czemu mieszkania zlokalizowane od wschodu jak również od zachodu będą równomiernie nasłonecznione. Wykorzystując małe obrysy podziemnych garaży, zaplanowaliśmy od południa szpaler liściastej zieleni wysokiej, który będzie służył mieszkańcom jako zacienienie podczas okresów nadmiernego nasłonecznienia, dopuszczając promienie słońca w okresie zimowym. W każdym z budynków zaprojektowaliśmy mieszkania z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych” - mówi Przemysław Kokot, architekt z biura ZOA Architekci Sp. z o.o.

Dla nabywców mieszkań na osiedlu NOVO deweloper przygotował kompleksową ofertę ułatwiającą bezproblemowe wykończenie nowego lokum. Klienci White Stone mogą skorzystać z usługi wykończenia mieszkania pod klucz przez firmę KODO, laureata Build Architecture Awards 2020. Powierzenie profesjonalistom projektu i nadzoru nad przygotowaniem lokalu do zamieszkania to duża oszczędność czasu i gwarancja uzyskania oczekiwanych efektów oraz funkcjonalności. Dodatkowym ułatwieniem dla nowych mieszkańców NOVO jest współpraca White Stone w ramach programu partnerskiego sieci Leroy Merlin, której market znajduje się także w Józefosławiu.

Zakończenie budowy osiedla o łącznej powierzchni przeszło 11 tys. mkw. planowane jest na Q1 2023 r.


O White Stone

Grupa kapitałowa White Stone znana jest w Polsce pod tą nazwą od 7 lat, ale korzenie jej działalności sięgają 1995 roku. Jako deweloper nowoczesnych nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych ma na koncie 73 zrealizowane projekty mieszkaniowe (ponad 2 000 mieszkań), 8 budynków komercyjnych i 78 000 mkw. powierzchni biurowej.

Magdalena Ossowska

Senior Consultant Linkleaders

+48 502 556 846

Przypisy