Autor: Monika Rogucka

Monika Rogucka od 20 lat aktywnie uczestniczy w rozwoju rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Pełniła funkcje menedżerskie w firmach deweloperskich i agencjach nieruchomości. Była odpowiedzialna za komercjalizację projektów biurowych w całej Polsce, aktywnie pozyskując najemców do nowych inwestycji, a także uczestnicząc z tworzeniu strategii komercjalizacji i marketingu dla obiektów komercyjnych. Z sukcesem brała udział w projektach re-komercjalizacji obiektów istniejących. W Corees Polska jest odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych i wsparcie obecnych klientów, zarówno właścicieli nieruchomości jak i najemców.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Jakie elementy są ważne przy wyborze biura? O czym trzeba wiedzieć i pamiętać?

Wynajem powierzchni biurowej może być kluczowym krokiem dla każdej firmy. Wybór odpowiedniego biura ma ogromny wpływ między innymi na komfort pracy, efektywność zespołu i wizerunek firmy. Dlatego przed podjęciem ostatecznej decyzji warto dobrze się zastanowić i wziąć pod uwagę kilka aspektów.

Czytaj więcej

Nieruchomości w czasach kryzysu, czyli po co Ci zaufany doradca

Ostatnie miesiące postawiły na głowie całą gospodarkę, nie omijając przy tym sektora nieruchomości komercyjnych. Przymusowe zamknięcie punktów handlowo-usługowych, zakaz organizacji imprez oraz wprowadzenie pracy zdalnej odbiło się zarówno na wynajmujących powierzchnie handlowe, jak i biurowe. Te wydarzenia wyraźnie pokazały, że warto mieć u boku zaufaną firmę doradczą.

Czytaj więcej