Zbuduj wewnętrzną odwagę! Weź udział w konferencji z okazji Dnia Kobiet i otrzymaj wsparcie w rozwoju osobistym i zawodowym

News

Zapraszamy do udziału w konferencji z okazji Dnia Kobiet Top Woman Experience – Kobieta Przyszłości. Wydarzenie odbędzie się 7 marca w Airport Hotel Okęcie w Warszawie. Jest to wydarzenie dedykowane kobietom, przede wszystkim z branży nieruchomości, ale będzie ono interesujące dla każdej kobiety niezależnie od stanowiska i branży. Idea wydarzenia to wsparcie w rozwoju osobistym i zawodowym kobiet oraz duża dawka inspiracji.

Podczas całodniowej konferencji spotkasz i zaczerpniesz inspirację od najlepszych mówców w Polsce. Spotkasz kobiety, które osiągnęły najwyższy szczyt kariery, a podczas moderowanego networkingu nawiążesz cenne relacje biznesowe.

Konferencja ma podtytuł Kobieta Przyszłości, ponieważ chcemy zastanowić się, jaki jest potencjał kobiet na rynku pracy za kilka, kilkanaście a nawet kilkadziesiąt lat. Zaczniemy lekko futurystyczną wizją przyszłości, żeby później odpowiedzieć sobie na pytanie, czego, będąc człowiekiem 2.0 możemy nauczyć się od tybetańskich mnichów, a następnie przejść do tematów dotyczących własnego rozwoju zawodowego oraz pracy nad sobą” - mówi Krystyna Swojak, organizatorka konferencji Top Woman Experience.

W czasie wydarzenia dowiesz się, w jakie szanse i wyzwania zawodowe czekają nas w związku z rozwojem nowych technologii. Posłuchasz jak może wyglądać futurystyczna wizja życia nie tylko zawodowego. Nauczysz się, w jaki sposób z odwagą podążać ścieżką wymarzonej kariery. Poznasz metody pracy z umysłem wspierające Cię na drodze do sukcesu. Nauczysz się szybkiego rozluźniania dzięki pracy z oddechem oraz poprzez jogę śmiechu, a Twój udział w wydarzeniu w późniejszym czasie przełoży się na Twoje lepsze efekty biznesowe.

Program konferencji dostępny jest na stronie: https://www.topwoman.pl/konferencja-kobieta-przyszlosci/

Poznaj prelegentów wydarzenia
 


Aleksandra Przegalińska przybliży jak może wyglądać świat w bliższej i dalszej przyszłości. Opowie też o szansach zawodowych, jakie pojawią się w związku z kolejnym przeskokiem technologicznym oraz o ważnej roli kobiet w cyfrowej rewolucji.

Profesorka Akademii Leona Koźminskiego, doktorka habilitowana w dziedzinie nauk o zarządzaniu. Doktoryzowała się w zakresie filozofii sztucznej inteligencji w Instytucie Filozofii UW. Prorektorka ds Współpracy z Zagranicą oraz ESR w Akademii Leona Koźmińskiego. Prowadziła badania w Massachusetts Institute of Technology w Bostonie.
 

Bartosz Dobrowolski przybliży temat nowych technologii oraz związanych z nimi korzyści i zagrożeń. Poruszy zagadnienie człowieka 2.0 oraz odpowie na pytanie czego warto uczyć się od buddyjskich mnichów?

Ekspert w zakresie transformacji cyfrowej, budowania wartości rozwiązań technologicznych, user experience, a także efektywnej komunikacji produktowej i sprzedaży z ponad 20 letnim doświadczeniem. Współzałożyciel organizacji Proptech Foundation skupiającej liderów innowacji cyfrowej w branży nieruchomości komercyjnych. Edukator i mówca inspiracyjny.
 

Nina Ambroziak wyjaśni rolę podświadomych, blokujących schematów zapisanych w przeszłości oraz poda sposoby ich efektywnej zmiany. Poprowadzi również krótką sesję zmiany przekonań na poziomie podświadomym.

Ekspertka transformacji mentalnej, certyfikowany coach oraz terapeutka metody Rapid Transformational Therapy®, doświadczona menadżerka z 20 letnim doświadczeniem w bankowości korporacyjnej. Jej klienci w czasie jednej sesji dokonują aktualizacji programów zapisanych w podświadomości. Wspiera kadrę menadżerską ze szczególnym uwzgędnieniem kobiet w efektywnym korzystaniu z potencjału umysłu.
 

Joanna Chmura przedstawi w jaki sposób odnajdywać w sobie odwagę do realizacji aspiracji zawodowych. Pokaże jak radzić sobie z lękiem i wstydem, które są najczęstszymi ograniczeniami na drodze do sukcesu.

Psycholożka specjalizująca się w tematyce emocji, w tym wstydu i odwagi. Współpracuje z dr Brené Brown z Uniwersytetu w Houston w ramach przynależenia do zespołu międzynarodowych mówców Dare to Lead™ Speaking Team. Prowadzi wykłady, warsztaty oraz procesy coachingowe. Należy do Rady Ekspertek i Ekspertów dla Instytutu Dobrego Życia i Wysokich Obcasów.
 


Futurystyczna wizja zawodowej przyszłości. Jak podążać za zmianą i skorzystać z szans i możliwości rozwoju?

Panel dyskusyjny:

  • Małgorzata Gniech, Head of AI Business Development at TD Synnex, TedxWomen Speaker
  • Magdalena Linke-Koszek, Founder and CEO at Her impact, Oxford lecturer
  • Ula Sankowska, Co-Owner&CEO MIM Solutions, MIM Fertility
  • Martyna Zastawna, Founder woshwosh, CO founder SzeptSzum, Ekspertka ds. CSR
  • Jolanta Nowakowska-Zimoch, Managing Partner, Greenberg Traurig

Bartosz Dobrowolski – moderator

Jedyna taka konferencja w branży

Konferencja Top Woman Experience organizowana dla kilkuset kobiet z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet jest największą organizowaną w Polsce konferencją dla kobiet z branży nieruchomości.

Współorganizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie TOP WOMAN form women, które ufundowało 5 bezpłatnych wejściówek dla kobiet, będących w trudnej sytuacji finansowej, które właśnie straciły pracę i jednocześnie potrzebują wsparcia. Żeby otrzymać darmową wejściówkę na konferencję, napisz na maila topwoman@topwoman.pl, dlaczego akurat Ty masz otrzymać bilet wstępu na wydarzenie.

Dowiedz się więcej: https://www.topwoman.pl/konferencja-kobieta-przyszlosci/

Partnerami konferencji Top Woman Experience – Kobieta Przyszłości są:

Patronat Merytoryczny: DHL Supply Chain

Firmy Odpowiedzialne Społecznie: Nhood, COI,  Atlas Ward, Deloite, Metro Properties, Cushman and Wakefiled, Accolade, TPA, Ever, Sodexo Polska

Przypisy