Webinar „Biuro Nowej Generacji: Optymalizacja kosztów, Ekologia i Praca Hybrydowa”

News

W obliczu dynamicznie zmieniającego się świata pracy, zapraszamy na wydarzenie, które rzuci nowe światło na przyszłość przestrzeni biurowych - webinar „Biuro Nowej Generacji: Optymalizacja, Ekologia i Praca Hybrydowa”.

Z jaką wiedzą wyjdziesz z wydarzenia?

 • Strategie Optymalizacji: Jak zredukować koszty operacyjne biura, nie tracąc na jakości i komforcie pracy.
 • Ekologia w Praktyce: Jak implementować zielone rozwiązania, które przyczyniają się do lepszego środowiska pracy i minimalizują wpływ na planetę.
 • Biuro jako żywy organizm: Odkryj, jak strategia miejsca pracy i elastyczność przestrzeni mogą przekształcić biuro w narzędzie zwiększające efektywność i satysfakcję z wykonywanych obowiązków.
 • Wyzwania Zarządzania Biurem Hybrydowym: Praktyczne Rozwiązania
  Zrozumiesz, jakie wyzwania niesie ze sobą praca hybrydowa i jak zarządzać biurem hybrydowym, aby zapewnić płynność pracy, bezpieczeństwo i komfort wszystkich pracowników.
   

Dla Kogo?

To wydarzenie jest skierowane do Office Managerów, Dyrektorów Administracji, Specjalistów HR oraz wszystkich, którzy poszukują nowoczesnych i zrównoważonych rozwiązań dla swoich biur.

Kiedy?

13 marca 2024, godzina 11:00

Kto zabierze głos?

 • Aneta Marczyk-Górecka, ekspertka w zarządzaniu przestrzenią biurową z thyssenkrupp Group Services Gdańsk Sp. z o o.o. Podzieli się swoimi doświadczeniami i realnym rozwiązaniami na zmiany w biurze, które redukują koszty, są elastyczne i dopasowane do potrzeb pracowników.
 • Ewelina Solecka, Partner Zarządzający w Workplace Team. Przedstawi wyzwania w planowaniu biura hybrydowego i rolę strategii miejsca pracy w tym procesie.
   

Dodatkowo:

Webinar będzie również okazją do zapoznania się z naszym najnowszym raportem: „Ekologiczne i Ekonomiczne Biuro w Dobie Pracy Hybrydowej”. Michał Zawada Dyrektor Zarządzający Fresh Office Poland Sp. z o.o.
Przedstawi kluczowe dane i wnioski, które mogą zmienić sposób, w jaki myślicie o zarządzaniu przestrzenią biurową. Raport dostarcza praktycznych wskazówek na temat wprowadzania zrównoważonych praktyk, które nie tylko redukują koszty, ale również wpływają na zwiększenie produktywności i dobrostanu pracowników.

Co Zyskasz?

Pobierając raport, zyskasz dostęp do kompleksowej wiedzy o tym, jak stworzyć przestrzeń biurową, która jest przyjazna dla ludzi i środowiska. Odkryjesz, jakie działania możesz podjąć już dziś, aby Twoje biuro stało się miejscem nowej generacji.

Zarejestruj Się Już Dziś!

Nie przegap możliwości zdobycia wiedzy, która wprowadzi Twoje biuro w przyszłość.

Patronatem medialnym wydarzenia jest Real Estate Magazine.

Przypisy