Skompresowane bindy ręczników w rodzinie produktów Tork Xpress Multifold

Podwójna pojemność dozowników, lepsze wykorzystanie powierzchni magazynowej i zasobów oraz mniejsza częstotliwość uzupełniania wkładów

News

Tork, marka firmy Essity, światowy lider produktów higienicznych wprowadza na rynek skompresowane ręczniki do rąk do systemu Tork Xpress® Multifold. Dzięki 50% kompresji1, w dozownikach mieści się dwa razy więcej ręczników, co umożliwia obsługę większej liczby gości pomiędzy kolejnymi uzupełnieniami wkładów2.

Wykorzystana w procesie produkcyjnym unikalna technologia kompresji pozwoliła zmniejszyć objętość powietrza w bindzie ręczników, tym samym redukując ilość materiału opakowaniowego nawet o 27%1 i zwiększając liczbę ręczników w jednej paczce. Ma to bezpośredni wpływ na lepsze wykorzystanie przestrzeni magazynowej i usprawnienie transportu. Dwa razy więcej ręczników w jednym transporcie4 oznacza również mniejszą emisję CO2. Jednocześnie skuteczność skompresowanych ręczników pozostaje na tym samym poziomie, co wcześniej.

- Nieustannie wprowadzamy innowacje, aby pomóc firmom lepiej wykorzystywać ich zasoby – mówi Bénédicte de Croon, Hand Wiping Product Director, Tork. – Osoby zarządzające firmami m.in. restauracjami, placówkami ochrony zdrowia i biurami zdają sobie sprawę ze znaczenia higieny i zapewnienia dostępu do produktów higienicznych. Skompresowane ręczniki pozwalają lepiej wykorzystać przestrzeń i zwiększyć efektywność personelu. Dzięki nowym produktom, dozowniki nie wymagają częstego uzupełniania, a ich stała dostępność umożliwia osuszanie rąk w higieniczny sposób.

Produkty i usługi higieniczne Tork powstają z myślą o zaspokojeniu potrzeb różnych firm, także tych mniejszych, gdzie nie ma personelu odpowiedzialnego za kierowanie obiektem. Dane pokazują, że system do ręczników Tork Xpress Multifold to najbardziej intuicyjne i łatwe w uzupełnianiu dozowniki Tork3, a ich obsługa nie wymaga wcześniejszego przeszkolenia pracowników.

Dowiedz się więcej o Tork Xpress skompresowanych ręcznikach Multifold (w składce wielopanelowej): tutaj


1 W porównaniu do odpowiednich Tork standardowych ręczników w składce
2 W porównaniu do odpowiednich Tork standardowych ręczników w składce w Tork Xpress mini dozownikach H2
3 W porównaniu do Tork Matic i Tork PeakServe
4 W porównaniu do odpowiednich Tork standardowych ręczników Multifold i w oparciu o liczbę ręczników, które mieszczą się na palecie

Przypisy