Redakcja „Mieszkania i Wspólnoty” zaprasza na kolejną edycję Wiosennego Kongresu Zarządców Wspólnot Mieszkaniowych!

News

Spotkanie z ekspertami, w gronie praktyków

Już 23 kwietnia odbędzie się wiosenna edycja Kongresu Zarządców Wspólnot Mieszkaniowych. Gościć będziemy znakomitych ekspertów z dziedziny nieruchomości, takich jak Agnieszka Żelazna czy Katarzyna Mateja. Oprócz omówienia ważnych dla zarządców kwestii, odpowiedzą także na wszystkie pytania zadane przez uczestników. To jedyna taka okazja do rozwiania wszelkich wątpliwości związanych z zarządzaniem nieruchomościami!

Wychodząc naprzeciw potrzebom zarządców nieruchomości

Bezpłatny udział oraz formuła online gwarantują możliwość uczestniczenia w wydarzeniu z dowolnego miejsca w Polsce! Tematyka jak zwykle dotyczyć będzie zagadnień istotnych dla zarządców nieruchomości. Agnieszka Żelazna przyjrzy się szczegółowo świadectwom charakterystyki energetycznej budynków – podstawom ich sporządzenia, formie, wymaganej treści itd. Katarzyna Mateja zaś opowie o najczęściej popełnianych błędach przy prowadzeniu dokumentacji technicznej obiektów budowlanych i, przede wszystkim, jak ich unikać.

Kolejne tematy i prelegenci zostaną ogłoszeni wkrótce!

Zarządco – połącz się online na Kongres i poznaj sprawdzone rozwiązania Twoich codziennych problemów przygotowane przez specjalistów!

Przypisy