Real Estate Management Congress 2023 – wyjątkowe spotkanie branży nieruchomości komercyjnych

News

INNOVATION, CHALLENGES AND OPPORTUNITIES - THE FUTURE OF INDUSTRY – pod takim hasłem redakcja czasopisma Real Estate Magazine organizuje 12 października stacjonarny kongres w Warszawie. Eksperci z sektora nieruchomości spotkają się, żeby porozmawiać o nowinkach technologicznych, trendach i wyzwaniach branży. Jakie tematy zostaną poruszone i dlaczego warto tam być?

Inteligentne, komfortowe i zielone budynki, eko trendy, kreowanie zrównoważonych przestrzeni biurowych, wykorzystywanie nowych technologii w nieruchomościach komercyjnych, optymalizacja kosztów... To tylko niektóre wątki, które pojawią się na październikowym wydarzeniu Real Estate Magazine. Prelekcje i panele dyskusyjne poprowadzą doświadczeni eksperci, doskonale znający branżę i wyzwania przed nią stojące.

Co czeka uczestników eventu?

Panele dyskusyjne:

 • Optymalizacja kosztów obiektów komercyjnych 
 • Jak nowoczesne technologie i rozwój AI mogą pomóc w tworzeniu budynków i przestrzeni biurowych sprzyjających zdrowiu i dobremu samopoczuciu?
 • Profesjonalne utrzymanie czystości – innowacje, trendy i wyzwania
   

Prelekcje tematyczne:

 • Czy można stworzyć zdrowy wieżowiec?
 • Budynki modernizowane – klucz do zrównoważonej przyszłości
 • Tworzenie zrównoważonych przestrzeni biurowych
 • Psychologia przestrzeni a inkluzywność budynków
   

I oczywiście wiele więcej.

Real Estate Management Congress to wysoka merytoryka podana w lekkiej i przyjemnej formie, a także niepowtarzalna i długo wyczekiwana okazja do networkingu i nawiązania kluczowych relacji z potencjalnymi partnerami. Wydarzenie inspiruje do wdrażania odważnych i innowacyjnych zmian w obszarze Real Estate.

Tegorocznym Gościem specjalnym kongresu będzie Dominik Strzelec – czołowy polski projektant ogrodów. Popularność zyskał jako prowadzący telewizyjne programy „Usterka”, „Odlotowy ogród” oraz „Polowanie na ogród”. Designer przestrzeni ogrodowej z uwzględnieniem trendów i potrzeb użytkowników. Pasjonat nowoczesnych technologii w branży nieruchomości.

Program wydarzenia i szczegóły na temat kongresu dostępne na:

https://www.remcongress.pl/

Przypisy