Dołącz do czytelników
Brak wyników

News

9 grudnia 2020

Projekt BMS 2020: podsumowanie piątej edycji

0 202

Poszerzenie wiedzy merytorycznej, poznanie nowych trendów i praktycznych wdrożeń oraz nawiązanie kontaktów to kluczowe punkty konferencji Projekt BMS. Wydarzenie tym razem zrealizowane zostało w zmienionej formule. W spotkaniach i prezentacjach przeniesionych do strefy wirtualnej wzięło udział ponad 200 osób.

W trakcie dwóch dni: 26 listopada i 3 grudnia, odbyło się osiem prezentacji Partnerów. Swoje rozwiązania omówili:

POLECAMY

  • APA Group "Nazca - klasyczne i nieszablonowe zastosowania BMS."
  • DISTECH CONTROLS "Najnowsze trendy w przyszłościowej automatyzacji pomieszczeń."
  • PLATAN "Niestandardowe rozwiązania telekomunikacyjne i nagłośnienia Platan – od przychodni po koleje."
  • FAKRO "FAKRO smartHome - kompletne i komfortowe rozwiązania dla budynków mieszkalnych i obiektów komercyjnych."
  • FINDER "Na co zwracać uwagę w projektach, aby zoptymalizować koszty serwisu i obsługi budynków."
  • PRODUAL "Urządzenia z komunikacją bezprzewodową MESH lub klasyczną RS485. Czujniki, przetworniki z wyjściem sterowniczym oraz sterowniki strefowe. Unikalna funkcjonalność i błyskawiczna konfiguracja."
  • SIEMENS "Nowa generacja sterowników w erze digitalizacji oraz rozwiązań chmurowych."
  • WAGO "Co powinien zawierać dobrze przemyślany BMS, żeby najlepiej spełniać swoją rolę."

Zrealizowane zostały dwie sesje eksperckie. Spotkanie z ekspertem w temacie "Nowe technologie w inspekcji budynku" poprowadził Maciej Wiśniewski, Prezes IFMA Polska. Temat "Inteligentny budynek bez cyberbezpieczeństwa to pułapka - jak kompleksowo wbudować cyberbezpieczeństwo we wszystkie fazy inwestycji" omówił Krzysztof Swaczyński, Wiceprezes i założyciel SEQRED S.A.

Prezentacjom towarzyszyły rozmowy w wirtualnych pokojach spotkań, sprzęt i technologie zostały zaprezentowane na wirtualnych stoiskach. Mimo pełnej realizacji w trybie zdalnym konferencja spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem. Partnerzy i uczestnicy docenili zarówno wysoki poziom organizacji technicznej, jak i aktywność oraz zaangażowanie w rozmowy o istotnych problemach branży, trendach i planach na przyszłość.

Podczas tej edycji Projekt BMS kontynuowaliśmy także blok warsztatowy. Przygotowane przez firmę WAGO warsztaty "Jak wspierać wykonawców aby zapewnić inwestorom najwyższy poziom funkcjonalny automatyki budynkowej" spotkały się z ogromnym zainteresowaniem, które zapewne zaowocuje kolejnymi edycjami.

Wsparcie merytoryczne konferencji zapewnili: IFMA Polska, PLGBC Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego, Polska Rada Facility Management, SEQRED S.A.

Strona www: www.projektbms.pl 

Kontakt: Magdalena Skórkiewicz- Foltyn, mfoltyn@lockus.pl

Przypisy