Dołącz do czytelników
Brak wyników

News

3 marca 2021

Postępu 14 wraca pod zarządzanie CBRE

20

Budynek biurowy Postępu 14 w Warszawie po zmianie właściciela ponownie został przekazany w zarządzanie działowi Property Management firmy CBRE.

CA Immo, jeden z największych podmiotów na rynku nieruchomości biurowych w Europie Środkowej i Wschodniej, powierzył agencji doradczej CBRE zarządzanie liczącym 34 tys. mkw. biurowcem Postępu 14. Budynek ten był już wcześniej zarządzany przez CBRE od 2016 roku, kiedy obiekt był własnością HB Reavis. Ponowny wybór CBRE na zarządcę biurowca świadczy o wysokim poziomie świadczonych usług podczas minionych czterech lat i zaufaniu, jakim firma cieszy się na rynku.

POLECAMY

- Bardzo dobre opinie najemców oraz pozytywna ocena utrzymania i funkcjonowania biurowca to dla właściciela obiektu kluczowe czynniki, świadczące o wiedzy i zaangażowaniu firmy zarządzającej. CBRE udowodniło swoje wysokie kompetencje w czasie minionych czterech lat, dlatego zdecydowaliśmy o kontynuowaniu współpracy. Tym samym witamy firmę w gronie partnerów biznesowych CA Immo, licząc na sprawne działanie wsparte wieloletnim doświadczeniem, świeże spojrzenie i współpracę w budowaniu wartości tego nowoczesnego miejsca pracy dla wielu firm, skupionych w biurowcu Postępu 14 – mówi Kamila Piekarska, Asset Manager, CA Immo.

CA Immo to ceniony właściciel obiektów biurowych w głównych miastach Austrii, Niemiec oraz w krajach Europy Środkowej. W portfolio firmy znajdują się nieruchomości warte ponad 5 mld euro, a poziom najmu sięga w nich blisko 95%. Firma jest obecna na polskim rynku od 2001 roku, posiadając w portfolio dziewięć obiektów zlokalizowanych w Warszawie – w Centralnym Obszarze Biznesu, dzielnicach przylegających i na Mokotowie. Działalność firmy obejmuje cały proces w dziedzinie nieruchomości komercyjnych – od opracowania projektu, po wynajem i zarządzanie.

- Z biurowcem Postępu 14 jesteśmy związani od 2016 roku. Ponowne przejęcie go w zarządzanie było dla nas ważne nie tylko w aspekcie biznesowym. Cieszymy się, że nasze ponad czteroletnie zaangażowanie w prowadzenie tego projektu zostało zauważone i docenione. To ogromnie motywujące – mówi Sebastian Biedrzycki, Director, Head of Office and Industrial Property Management, CBRE.

Powierzchnia zarządzanych przez CBRE nieruchomości komercyjnych wynosi niemal 3,3 mln mkw. W skład tego portfela wchodzą zarówno centra handlowe i retail parki, jak również budynki biurowe, magazyny i centra logistyczne oraz hotele.

Przypisy