Największy budynek kompleksu Ocean Office Park z pozwoleniem na użytkowanie

News

Cavatina Holding uzyskała pozwolenie na użytkowanie dla Ocean Office Park B – największego obiektu w ramach powstającego na krakowskim Zabłociu wielofunkcyjnego kompleksu. Biurowiec zlokalizowany przy ulicy Klimeckiego proponuje ponad 26,5 tys. mkw. wysokiej klasy powierzchni. Pierwsi najemcy wprowadzają się do budynku.

Pięciopiętrowy budynek Ocean Office Park B oferujący ponad 26, 5 tys. mkw. powierzchni najmu oraz ponad 470 miejsc parkingowych cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony najemców – blisko połowa dostępnej w nim przestrzeni jest już wynajęta. Jedną z firm, które skorzystają z biur w tej lokalizacji jest InPost. Obiekt zaprojektowano z myślą o wymagających użytkownikach, ceniących wysoką jakość architektury oraz zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Biurowiec będzie wyposażony m.in. w system „Integral”, czyli narzędzie do zarządzania przestrzenią biurową, które umożliwi najemcom dostęp do kompleksowych planów przestrzeni oraz pozwoli na rejestrację recepcyjną, dysponowanie salami konferencyjnymi i miejscami parkingowymi. Dużym atutem budynku jest jego lokalizacja w doskonale skomunikowanej z resztą miasta krakowskiej dzielnicy Zabłocie.
 


 – Kraków stanowi zaraz po Warszawie największy rynek biurowy w Polsce i zarazem największy rynek regionalny. Uznawany jest za topową lokalizację przez firmy z sektorów usług biznesowych, IT i nowych technologii. Dlatego obserwujemy tu wysoki poziom popytu ze strony najemców szukających najwyższej klasy przestrzeni biurowych dla swoich pracowników i relokujących swoje dotychczasowe siedziby. Zainteresowanie firm Ocean Office Parkiem potwierdza, że jakość architektury, doskonała lokalizacja, nowoczesne rozwiązania technologiczne i atrakcyjne tereny zielone to elementy budujące w oczach najemców przewagę naszych inwestycji – mówi Natalia Jaglińska, Dyrektor Komercjalizacji w Cavatina Holding.
 


Ocean Office Park to kolejna, obok Equal Business Park i Tischnera Office, krakowska inwestycja Cavatina Holding – największego polskiego dewelopera biurowego. W ramach trzech etapów inwestycji powstanie w sumie ponad 46 tys. mkw. GLA. Do dyspozycji najemców zostanie oddanych także 6,7 tys. mkw. terenów zielonych ze strefami relaksu oraz ponad 750 miejsc parkingowych. Obecnie w budowie znajduje się trzeci obiekt należący do kompleksu – oferujący ponad 4,5 tys. mkw. powierzchni Ocean Office Park D. Wszystkie budynki powstające w ramach inwestycji będą certyfikowane w systemie BREEAM na poziomie Excellent. W ramach czwartego etapu kompleksu, Resi Capital S.A., spółka działająca w ramach Cavatina Group, zaoferuje także lokale mieszkaniowe.

Przypisy