Jesienny Koktajl dla Asset i Property Managerów. Już wkrótce!

News

11 października 2023 roku odbędzie się kolejny Koktajl dla Asset i Property Managerów.

Koktajle dla Propery Managerów to wydarzenie organizowane od 2018 roku przez Agnieszkę Sławomirską. Agnieszka przez szereg lat pracowała jako zarządca nieruchomości, czyli property manager.

Rozpoczynając własną działalność w 2017 roku wpadła na pomysł zorganizowania wydarzania, które skierowane będzie do jej koleżeństwa po fachu.

Jak sama mówi: „Zarządcy nieruchomości to ta grupa ludzi w branży, która nigdy wcześniej nie miała swojej imprezy. Przez kilka lat pracowałam jako property manager i wiem jak wymagająca jest to praca. Zwykle docenia się ją w trudniejszych czasach, gdy na rynku brak »deali«, ale jest zarządzanie - z property management fee jest na utrzymanie.”

Na pierwszy koktajl przyszło kilkadziesiąt osób. Na kolejne jeszcze więcej. Rozdzwoniły się telefony, zaczęli dzwonić asset managerowie z pytaniem, czy mogą dołączyć, bo to „fajna impreza”. W ten sposób powstał Koktajl dla Asset i Property Managerów.

Kogo zaprasza Agnieszka?
Osoby w różnym wieku, na różnych stanowiskach, z różnych miejsc branży, Galaktyki Nieruchomości.

Na pytanie po co to robi Agnieszka odpowiada: „Wierzę międzypokoleniową moc wymiany doświadczeń, wierzę że szefowie firm mogą wiele dowiedzieć i nauczyć się od najmłodszych ludzi w branży i odwrotnie.

Ale trzeba, żeby się spotkali. Kameralnie. Takie okoliczności dają podstawę do budowania relacji, wymiany doświadczeń, inspiracji. Dzięki temu branża - Galaktyka Nieruchomości rozwija się!”.

Jesienny Koktajl dla Asset i Property Managerów odbędzie się
11 października 2023 roku (środa)
18:30-22:00
Mielżyński Restaurant & Bar Burakowska 5-7 Warszawa

Osoby i firmy zainteresowane udziałem w charakterze Partnera Koktajlu proszone są o kontakt na: agnieszka@ammc.com.pl +48601360852

O pomysłodawczyni:

Agnieszka Sławomirska
Propagatorka wiedzy o nieruchomościach komercyjnych.
Jak sama o sobie mówi, jej misją jest odkrywanie branży nieruchomości przed światem.
Szkoli z nieruchomości i doradza w sprzedaży produktów i usług dla branży. Jest też autorką „Galaktyki Nieruchomości”, programu w telewizji BIZNES24 i kanału na YouTube pod tym samym tytułem.

Więcej informacji o Agnieszce znajdziecie na jej profilu na LinkedIn (www.linkedin.com/in/agnieszkaslawomirska), na którym aktywnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z szerokim gronem odbiorców.

Przypisy