Dołącz do czytelników
Brak wyników

News

4 listopada 2021

innogy Polska nagradza proekologiczne inicjatywy – konkurs dla warszawskich wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych

0 29

innogy Polska z Grupy E.ON zaprasza warszawskie wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe do udziału w konkursie „ZmieniaMY nasze osiedla”. Do wygrania są wartościowe nagrody w duchu eko. Inicjatywy proekologiczne są Ci bliskie? Weź udział w konkursie!

Troska o środowisko i świadome korzystanie z zasobów naturalnych to wartości bliskie innogy Polska i międzynarodowej grupie energetycznej E.ON, do której należy. Grupa E.ON wspiera proekologiczne postawy i lokalne przedsięwzięcia służące środowisku naturalnemu. Dlatego firma zaprasza warszawskie spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe realizujące inicjatywy proekologiczne do udziału w konkursie. Wyjaśniamy, co trzeba zrobić, żeby wziąć w nim udział.

POLECAMY

Konkurs „ZmieniaMY nasze osiedla” skierowany jest do wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych, które mogą pochwalić się działaniami na rzecz zrównoważonego rozwoju i których siedziby znajdują się w Warszawie.

Udział w konkursie polega na wypełnieniu formularza i udzieleniu na stronie internetowej odpowiedzi na trzy pytania. Są one związane z realizacją działań proekologicznych przez wspólnotę lub spółdzielnię mieszkaniową. Trzej zwycięzcy otrzymają nagrody w postaci instalacji fotowoltaicznych o mocy 20 kWp – każda o wartości 80 000 złotych. Zgłoszenia przyjmowane są do 26 listopada 2021 roku do godziny 24. Ogłoszenie wyników nastąpi najpóźniej w dniu 31 stycznia 2022 roku. Nie czekaj, wejdź na stronę i zgłoś swój udział!
 


W grudniu 2021 innogy Polska zamieni się w E.ON Polska. Nazwę zmienią także wszystkie pozostałe spółki innogy w Polsce. Konkurs „ZmieniaMY nasze osiedla” jest przykładem wdrożenia w życie wartości Grupy E.ON. Firma prowadzi swoje działania w duchu hasła „MY może więcej”. Odzwierciedla ono przekonanie, że działając wspólnie jesteśmy w stanie dokonać istotnych zmian, a każda inicjatywa, nawet najmniejsza, ma znaczenie.

Więcej informacji o konkursie oraz regulamin znajdziesz tutaj: eon.innogy.pl/zmieniamynaszeosiedla

Więcej o rebrandingu marki innogy Polska przeczytasz tutaj: https://eon.innogy.pl/

Przypisy