Dołącz do czytelników
Brak wyników

News

25 listopada 2020

Colliers przejął w zarządzanie Międzynarodowe Centrum Usług Wspólnych DSV

0 136

Colliers International, wiodąca firma doradcza na rynku nieruchomości komercyjnych, przejęła w zarządzanie kolejny nowoczesny budynek biurowy w stolicy.

Międzynarodowe Centrum Usług Wspólnych DSV zostało zaprojektowane na wzór duńskiej siedziby tej organizacji. Obiekt znajduje się na rogu ulic Marynarskiej i Taśmowej, w biurowym zagłębiu warszawskiego Służewca. Wybudowany przez siebie obiekt firma DSV sprzedała w formie transakcji sale & leaseback francuskiej firmie inwestycyjnej Corum Asset Management, a następnie wynajęła go w 100% na okres 10 lat.

POLECAMY

Budowa nieruchomości zakończyła się w maju 2020 roku. Powierzchnia całkowita tego siedmiokondygnacyjnego obiektu wynosi 33 tys. mkw., jest to powierzchnia biurowa uzupełniona na parterze o funkcje usługowe, między innymi siłownię, kantynę i sale konferencyjne. Obiekt posiada dwupoziomowy garaż podziemny.

– Zazwyczaj to właściciel wybiera zarządcę budynku, tym razem o wyborze Colliers International zdecydował najemca. Cieszę się, że firma DSV ceni oferowany przez nas standard usług i wierzę, że mój zespół jak zawsze spełni oczekiwania naszego klienta – mówi Agnieszka Krzekotowska, partner i dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami w Colliers International.

Grupa DSV Panalpina A/S jest globalnym dostawcą usług transportowych i logistycznych, posiadającym biura oraz oddziały w ponad 90 krajach na 6 kontynentach. Dywizje DSV tworzą wspólnie jedną z największych globalnych sieci transportowo-logistycznych na świecie.


O Colliers International
Colliers International (NASDAQ, TSX: CIGI) jest wiodącą firmą oferującą szeroki wachlarz usług najwyższej jakości na rynku nieruchomości oraz zarządzanie inwestycyjne. Działając w 68 krajach, ponad 15 000 specjalistów współpracuje w celu maksymalizacji wartości nieruchomości dla najemców, właścicieli i inwestorów. Przez ponad 25 lat nasz doświadczony zespół liderów, posiadający blisko 40% udziałów firmy, zapewnił naszym akcjonariuszom roczny zwrot z inwestycji w wysokości prawie 20%. Przychody firmy w 2019 roku osiągnęły poziom $3,0 mld ($3,5 mld włączając spółki stowarzyszone). Firma zarządza aktywami o wartości $33 mld.

Przypisy