Dołącz do czytelników
Brak wyników

News

7 grudnia 2020

Antal w gdańskim Palio Office Park

0 139

Lider rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR – marka Antal, podpisała umowę najmu w kompleksie Palio Office Park w Gdańsku. W procesie najmu, najemcę reprezentowała agencja Corees Polska.

- Cieszy mnie, że mimo obiektywnie trudnego czasu, udało nam się tak sprawnie przeprowadzić proces i podpisać umowę najmu – mówi Artur Skiba, Prezes Antal. Kompleks Palio Office Park, w pełni odpowiada naszym potrzebom i z niecierpliwością czekamy, aż nasz trójmiejski oddział przeprowadzi się do tej lokalizacji - dodaje.

POLECAMY

- Każdy z realizowanych przez nas projektów prowadzony jest indywidualnie, z pełnym i profesjonalnym wsparciem dla naszych Klientów.  – mówi Marek Ciunowicz, CEO w Corees Polska.  Finalizacja procesu dla firmy Antal to nasz kolejny projekt zrealizowany w Trójmieście, i cieszymy się na kolejne – dodaje.

- Palio Office Park wyróżnia oryginalna architektura oraz ciekawa lokalizacja na terenie Stoczni Gdańskiej. Biura zapewnią wysoki komfort warunków pracy, sprzyjający innowacyjnemu myśleniu. Podpisanie umowy z firmą Antal to potwierdzenie naszej stabilnej pozycji na rynku nieruchomości. Jesteśmy pewni, że biuro w pełni sprosta oczekiwaniom nowego najemcy.
– komentuje Tomasz Zydorek, Leasing Director Cavatina Holding.

Antal to lider rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Specjalizuje się zarówno w rekrutacji, jak i doradztwie HR, budowaniu wizerunku pracodawcy i prowadzeniu badań rynku pracy. To marka stawiająca na dynamiczny rozwój. Aktualnie posiada oddziały w 5 miastach w Polsce oraz w Czechach i na Słowacji. Na Węgrzech działa pod marką Enloyd.

Palio Office Park A to I etap wielofunkcyjnego kompleksu biurowo – usługowego zlokalizowanego przy ulicy Jana z Kolna w Gdańsku. Zespół 8 nowoczesnych budynków powstanie na terenie Stoczni Gdańskiej w otoczeniu tworzącego się nowego centrum biznesowego i kulturalnego miasta. Projekt należy do portfolio polskiego inwestora i dewelopera, Cavatina Holding.

Corees Polska to agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum działania posiada pełen wachlarz rozwiązań w zakresie najmu powierzchni: biurowych, magazynowych, handlowych oraz doradztwo inwestycyjne. Siedziba główna firmy znajduje się w Warszawie, ale realizuje projekty w sposób kompleksowy na terenie całego kraju.


W przypadku dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji:
Paulina Nogieć, PR & Marketing Manager, Leasing Director, m. paulina.nogiec@corees.pl, t. 512 556 296

Przypisy