Dołącz do czytelników
Brak wyników

News

4 grudnia 2020

ABSL Diamonds Awards 2020 rozdane

0 204

Applover, Capgemini Polska, Citibank Europe Plc, Dentons Business Services EMEA, Digital Teammates, Genpact Poland IBM, Global Services Delivery Centre Polska – to zwycięzcy 4tej edycji konkursu ABSL Diamonds Awards, którzy pomimo wyzwań ostatnich miesięcy podzielili się swoimi inspirującymi doświadczeniami.

Ideą konkursu ABSL Diamonds Awards jest wyróżnienie firm, które wyznaczają nowe standardy i kierunki rozwoju sektora nowoczesnych usług biznesowych, jednego z najbardziej dynamicznych w polskiej gospodarce.

POLECAMY

W tym roku nagrodzono 7 projektów spośród 85 zgłoszonych przez 64 firmy w 4 kategoriach: Doskonałość w Biznesie (Business Excellence), Przyjazne Środowisko Pracy (Vibrant Workplace), Rozwój Pracowników i Edukacja (Talent Development & Education) oraz Zrównoważony Rozwój Biznesu (Sustainable Business Strategy).

Wyróżnione realizacje koncentrowały się na odpowiedzialności, różnorodności i inkluzywności, udowadniając, że troszczą się nie tylko o zachowanie równowagi biznesowej, ale przede wszystkim o swoich pracowników a także zapewniają realne korzyści środowisku co wpisuje się DNA sektora – mówi Janusz Dziurzyński, członek Zarządu.

W Jury tegorocznej edycji konkursu zasiedli: Kerry Harald President, Global Sourcing Association | CEO | Global Sourcing Association UK; Olaf Babinet, Director Deloitte Consulting – Global Location Strategy; Tom Bangemann, Senior Vice President Business Transformation at The Hackett Group; Shivendra Singh, Vice President & Head Global Trade Development Department NASSCOM.

ZWYCIĘZCY ABSL DIAMONDS AWARDS 2020

DOSKONAŁOŚĆ W BIZNESIE

LIONS

Genpact Poland Sp. z o. o.

„AstraZeneca & Genpact – historia efektywnej współpracy w dotarciu do klienta”

Za współpracę zorientowaną na klienta, wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań wykorzystujących inteligentnie skonstruowane procesy, analizy i technologie.

TIGERS

Applover
“Bench by Applover”


Za innowacyjny produkt pozwalający na skuteczne, wielopłaszczyznowe profilowanie kandydatów na stanowiska programistyczne. Dzięki połączeniu technologii z podejściem psychologicznym narzędzie Bench pomaga w kojarzeniu pracowników IT z projektami, efektywnie zarządzając niewykorzystanymi zasobami.

PRZYJAZNE ŚRODOWISKO PRACY

LIONS

Capgemini Polska Sp. z o. o.
„Między Innymi”


Za kampanię „Między Innymi” pokazującą jak firma rozumie i ceni różnorodność wśród pracowników. W ramach kampanii przeprowadzono rozmowy z pracownikami na temat stereotypów, ról społecznych i zawodowych, wieku, różnic międzykulturowych, na podstawie których powstała seria podcastów.

Celem kampanii jest pokazanie obecnym i przyszłym pracownikom, że niezależnie od przyjętej przez nich perspektywy, w firmie zawsze znajdzie się dla nich przestrzeń do tworzenia ciekawych projektów z interesującymi ludźmi niezależnie od wieku, umiejętności, predyspozycji, czy też doświadczenia zawodowego.

TIGERS

Dentons Business Services EMEA Sp. z o. o.
“Dentons Business Services EMEA's Pride Day - Living Library


Za inicjatywę wspierającą różnorodność i równość wśród pracowników. Wykorzystanie koncepcji edukacji nieformalnej do inicjowania rozmów na trudne tematy, aby ułatwić integrację pracowników i wykorzystać różnice do wzajemnej inspiracji i uczenia się od siebie.


ROZWÓJ PRACOWNIKÓW I EDUKACJA

LIONS

Citibank Europe Plc (Publiczna S.A.) Oddział w Polsce

“Przyciąganie i utrzymanie talentów: ekspertów oraz przyszłych menadżerów”
 

Za wprowadzenie w czasie pandemii i...

Czasopismo jest dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Jak uzyskać dostęp? Wystarczy, że założysz bezpłatne konto lub zalogujesz się.
Czeka na Ciebie pakiet inspirujących materiałów pokazowych.
Załóż bezpłatne konto Zaloguj się

Przypisy