Autor: Tétris

Tétris jest spółką zależną JLL, firmy z listy Fortune 500. To wiodąca firma projektująca i wykonawcza. Jej misją jest projektowanie i budowanie tętniących życiem przestrzeni, które inspirują ludzi do lepszego myślenia, lepszej pracy i lepszego życia. Z globalnym zespołem inżynierów, architektów i projektantów Tétris jest w stanie dostarczyć pełen zakres usług, aby zaspokoić potrzeby klientów od projektu po budowę i wybór mebli (FF&E). 

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Co nas czeka w aranżacji biur w nadchodzącym roku? Eksperci Tétris przedstawiają trendy w obszarze design & build na 2024 r.

WARSZAWA, 23 stycznia 2024 r. – Projektowanie w oparciu o dane, komfort akustyczny, zielone budownictwo czy dostępność pod kątem neuroróżnorodności – to główne wyzwania stojące przed architektami w fit-oucie biur w nadchodzącym roku. Eksperci Tétris Poland, spółki grupy JLL, odpowiedzialnej za projektowanie i aranżację wnętrz nieruchomości komercyjnych, prezentują trendy w obszarze design&build na 2024 r.

Czytaj więcej

Pandemia a trendy w projektowaniu i wykonywaniu przestrzeni komercyjnych

Trwająca od przeszło półtora roku pandemia wywołała wiele zmian w naszym prywatnym i zawodowym życiu. Przełożyło się to także na potrzeby rynku nieruchomości komercyjnych. Niektóre główne trendy – obserwowane na długo przed 2020 r., nagle się wzmocniły. Wystarczy wymienić tu cyfryzację i zrównoważony rozwój. Jednak inne, takie jak nacisk na bezpieczeństwo i redefiniowanie przestrzeni w odpowiedzi na zmieniające się zasady zachowania dystansu, stanowią wyzwanie, zwłaszcza gdy mówimy o biurach czy sektorze handlowym. Eksperci Tétris opracowali nowe koncepcje i pomysły dla przestrzeni komercyjnych w dynamicznie ewoluującej rzeczywistości. Firma znana jest z szybkiego dostosowywania swojej oferty do ciągle zmieniających się warunków, dzięki wsparciu swojego zespołu i sprawdzonych podwykonawców.

Czytaj więcej