Autor: Lech Wodecki

CEO Apleona Polska Sp. z.o.o.

Jest menadżerem z ponad 15-letnim doświadczeniem w zarządzaniu międzynarodowymi zespołami, projektami i biznesem. Rozpoczął karierę w 2003 r. w nieruchomościach i sektorze facility management w Austrii. Prowadził własną działalność gospodarczą zarządzania bazami danych przy projektach FM i związanych z nieruchomościami. Współpracował przy startupie firmy Facility Service Management Austria (FSMA) GmbH, zarządzającej 450 budynkami bankowymi (biurowymi, centrami rachunkowymi „DC”), która była praźródłem HSG Zander GmbH.

Czas kryzysu gospodarczego z 2008 r. uznał za odpowiedni moment, aby zainwestować w swój rozwój osobisty, poszerzanie horyzontów, w tym światopoglądu. Przeniósł się do Stanów Zjednoczonych i w latach 2008–2010 uzyskał dyplom na wydziale Liberal Studies na University of South Carolina.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Budując kontrakty na miarę nowych czasów

W polskiej branży facility management (FM) Lech Wodecki, obecny prezes zarządu Apleona Polska, znany jest jako dynamiczna postać, wnosząca spory powiew świeżości rynkowej. Już jako młody menedżer zarządzał dużymi organizacjami FM. Obecnie jest liderem marki, która dzięki wzrostowi organicznemu i akwizycji stała się w krótkim czasie czołową firmą świadczącą usługi FM, ze specjalnością w technicznej obsłudze nieruchomości oraz zintegrowanym FM. Rozmawiamy z nim o tym, w jaki sposób postrzega relacje z klientami, rolę standaryzacji oraz przyszłość swojej organizacji.

Czytaj więcej