Autor: Hanna Milewska-Wilk

Analityk rynku najmu mieszkań, doradczyni w simpl.rent – firmie technologicznej dostarczającej usługi weryfikacji najemców. Mediatorka, zarządca nieruchomości, socjolog i filolog. Specjalista ds. mieszkalnictwa w Instytucie Rozwoju Miast i Regionów, zasiada w Radzie Programowej Habitat for Humanity Polska i Społecznych Agencji Najmu. Ekspertka Laboratorium Rynku Najmu przy ThinkCo.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Najem mieszkań w niepewnych czasach

Rynek najmu mieszkań w ostatnich dwóch latach zachowuje się w fabuła filmów Hitchcocka. Najpierw było trzęsienie ziemi, nawet dość długie, a teraz napięcie ciągle rośnie. Na rynku nieruchomości i najmu mieszkań realizuje się scenariusz trzymający wszystkich w napięciu, bo ciągle pojawiają się sytuacje, których nigdy wcześniej nie doświadczyliśmy. Co będzie z najmem do końca 2022 roku?

Czytaj więcej

Mieszkania na wynajem zmieniają właścicieli

Nieruchomości, a w szczególności mieszkania na wynajem, stają się coraz bardziej powszechnym elementem całego rynku mieszkaniowego. Jak duży może być rynek najmu? Dla kogo wciąż atrakcyjne jest kupowanie i wynajmowanie mieszkań? Czy w związku z pandemią ryzyko związane z wynajmowaniem mieszkań jest większe? W jaki Sposób wykorzystać trendy w usługach dotyczących najmu? Postarajmy sie odpowiedzieć na te pytania.

Czytaj więcej