Autor: Filip Sarzyński

Partner w Brookfield Partners, członek Entrepreneurs’ Organization. Od lat związany z rynkiem nieruchomości komercyjnych. Wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie, pomaga tworzyć produktywne środowiska pracy. Jest partnerem w firmie Brookfield Partners oferującej niezależne usługi w zakresie najmu, renegocjacji oraz aranżacji i wyposażenia biur.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Nowe biuro czy renegocjacja aktualnej umowy najmu?

Właściwie dobrana przestrzeń biurowa NIE TYLKO JEST W STANIE ZAPEWNIĆ komfortowe miejsce pracy zespołu, lecz także pozwala zoptymalizować koszty przedsiębiorstwa w zgodzie z JEGO potrzebami i celami biznesowymi. Zarządzający firmą stają zazwyczaj co kilka lat przed decyzją dotyczącą przyszłości biura. Mają przed sobą dwie możliwości: przedłużenie obowiązującej umowy najmu lub relokację firmy do nowego biura. Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto rozważyć wszystkie zalety obu rozwiązań, a także pamiętać o możliwości negocjacji z obecnym wynajmującym.

Czytaj więcej

Komfort pracowników – jako inwestycja z ogromną stopą zwrotu, czyli jak zadbać o well-being zespołu w przestrzeni biurowej

W ostatnich latach komfort i dobre samopoczucie pracowników przestają być już tylko czymś mile widzianym w miejscu pracy – stały się one absolutną koniecznością. Współczesny rynek pracy stał się niezwykle konkurencyjny, szczególnie na przestrzeni ostatnich trzech lat. Przyciąganie największych talentów, a także zatrzymanie ich w organizacji, stało się podstawowym wyzwaniem, przed jakim staje wielu menedżerów HR i właścicieli firm. Podstawowym atutem podczas rozmowy z kandydatem jest już nie tylko godziwe wynagrodzenie, ale przede wszystkim środowisko pracy. Zadbanie o odpowiedni poziom szeroko rozumianego WELL-BEingu pracowników ma pozytywne skutki dla obu stron. Nie jest tajemnicą, że przekłada się on znacząco na kreatywność i produktywność zespołu, a to z kolei ma kluczowy wpływ na wyniki biznesowe firmy.

Czytaj więcej