Autor: Agnieszka Giermakowska

Doradca z 14-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości komercyjnych, jest dyrektorem Działu Badań Rynkowych i Doradztwa w Newmark Polska. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w EY Polska, Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu, JLL, firmach Savills czy Cresa. Specjalizuje się w badaniach wszystkich sektorów rynku nieruchomości komercyjnych, ze szczególnym naciskiem na rynek magazynowy oraz biurowy, w tym biura coworkingowe. Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Agnieszka ma tytuł LEED Green Associate, potwierdzający znajomość zagadnień związanych z budownictwem zrównoważonym oraz podstawowych założeń systemu certyfikacji LEED.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Elastyczność przede wszystkim

Pandemia COVID-19, która nadeszła do Polski na początku 2020 roku, spowodowała bezprecedensowe zmiany w naszym codziennym życiu. Warto jednak podkreślić, że jedynie przyspieszyła trendy, które ewoluowały na rynku biurowym już od ponad 10 lat. A my wszyscy musieliśmy odnaleźć się w nowej rzeczywistości i nauczyć się w niej funkcjonować. Słowem, które zagościło w naszym życiu na dobre, stała się „elastyczność” – w odniesieniu nie tylko do przestrzeni biurowej, lecz także ogólnego modelu organizacji pracy w biurze i funkcjonowania firmy jako całości.

Czytaj więcej

Nowe technologie w nieruchomościach – zachcianka czy już standard? I co dalej?

Nowoczesne technologie są dzisiaj obecne w każdym aspekcie naszego życia. Zwykły smartfon stał się narzędziem, które umożliwia zarządzanie codziennym życiem. Pozwala zamówić jedzenie czy zakupy, skontaktować się z bliskimi i znajomymi, kiedy tylko chcemy, zarezerwować wakacje lub wyjazd, a także załatwić wiele innych spraw jednym kliknięciem, praktycznie z każdego miejsca. Rynek nieruchomości komercyjnych nie pozostaje w tyle i nowe technologie wkraczają nań z coraz większym rozmachem.

Czytaj więcej