Znajdź wymarzone mieszkanie z firmą Novdom

ARTYKUŁY

Własne mieszkanie to marzenie większości osób, które pragną stabilizacji i spokoju. I choć znalezienie odpowiedniego miejsca do życia pozornie może wydawać się trudne, zadanie to można sobie znacznie ułatwić dzięki współpracy z deweloperem, który zaproponuje korzystną lokalizację i standard odpowiadający indywidualnym potrzebom. Znajdź wymarzone mieszkania z firmą Novdom.

Czym się charakteryzuje firma Novdom?

Novdom to firma deweloperska z doświadczeniem, która tworzy swoje projekty z pasją i zaangażowaniem. Duże umiejętności budowlane i niestandardowe koncepcje architektoniczne sprawiają, że nowopowstające osiedla są nie tylko piękne i nowoczesne, ale także bardzo komfortowe dla mieszkańców. Każdy projekt stanowi odrębne wyzwanie, które pozwala na stosowanie nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań zarówno w większych, jak i mniejszych miastach. Solidne wykonania, estetyczny wygląd i poczucie bezpieczeństwa to najważniejsze walory budowanych mieszkań i osiedli, wśród których na szczególną uwagę zasługują inwestycje O2 oraz nad Płonką.

Osiedle O2 – dogodna lokalizacja i ciekawa infrastruktura

Osiedle O2 umiejscowione jest w północnej części Płońska. Ta korzystna lokalizacja zapewnia nie tylko dobrą komunikację z centrum miasta, ale także bogatą infrastrukturę. Nie jest to jednak jedyna zaleta tej inwestycji.

Kompleks O2 to idealne miejsce, w którym można odpocząć od codziennego zgiełku w ogólnodostępnych strefach wypoczynku. Kameralne pergole zdobiące osiedle, są idealne zarówno na chillout w słoneczne popołudnia, jak i wieczorne spotkania z sąsiadami.

Same mieszkania są również niezwykle nowoczesne i wygodne. Klimatyzacja typu split, będąca standardowym wyposażeniem, zapewnia komfort termiczny nie tylko zimą, ale i latem. W szerokiej ofercie Osiedla O2 w Płońsku znajdują się zarówno kameralne dwupokojowe mieszkania o powierzchni zaczynającej się od 27 metrów kwadratowych, jak i luksusowe apartamenty czteropokojowe o powierzchni nawet do 77 metrów kwadratowych. Posiadają one przestronne balkony typu loggia lub tarasy z ogrodami, wykończone najwyższej jakości materiałami.

Dla zapewnienia bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców, cały obszar jest ogrodzony i monitorowany, dzięki czemu można swobodnie przemieszczać się po terenie kompleksu. Osiedle zapewnia także liczne miejsca parkingowe, stacje ładowania pojazdów elektrycznych, boksy rowerowe, komórki lokatorskie oraz windy.

Nad Płonką – osiedle wkomponowane w lokalny krajobraz

Nowa architektura kompleksu Nad Płonką harmonijnie wpisuje się w lokalny krajobraz, tworząc doskonałe połączenie między wygodą mieszkańców a nowoczesnym designem opartym na najnowszych technologiach. Dodatkowo, bezpośredni dostęp do rzeki zapewnia możliwość wypoczynku na łonie natury. Różnorodność roślinności w częściach wspólnych oraz specjalnie zaprojektowane miejsca zielone z instalacjami do zawieszania hamaków dodają uroku i sprzyjają relaksowi, tworząc nową jakość życia.

Położenie osiedla w spokojnej okolicy sprzyja przebywaniu na świeżym powietrzu oraz pracy zdalnej. W ten sposób zaprojektowane wspólne przestrzenie to doskonałe miejsce do odpoczynku.

Podsumowując, oferta firmy deweloperskiej Novdom sprosta różnorodnym oczekiwaniom przyszłych mieszkańców, którzy marzą o znalezieniu odpowiedniego miejsca do życia.

Przypisy