Program Mentoringowy Top Woman in Real Estate – nabór otwarty jeszcze tylko do 15 sierpnia 2022

News

Program Mentoringowy Top Woman in Real Estate to inicjatywa, w ramach której kobiety z branży nieruchomości i budownictwa mogą czerpać wiedzę, doświadczenie i narzędzia do rozwoju osobistego i zawodowego. Przez 8 miesięcy trwania programu uczestniczki będą miały okazję uczestniczyć w szkoleniach, warsztatach i spotkaniach z mentorami. Nabór wydłużony został do 15 sierpnia 2022 roku i jest to termin ostateczny.

W tegorocznej edycji Programu Mentoringowego na uczestniczki czekają trzy ścieżki rozwoju. Każda z nich umożliwia udział w spotkaniach z mentorami i networkingowych, udział w szkoleniach i warsztatach, a także okazję do uczestnictwa w Gali uroczyście rozpoczynającej IV edycję programu Top Woman in Real Estate.

Od ponad 5 lat projekt Top Woman in Real Estate wspiera kobiety, a w tym roku startuje IV edycja programu mentoringowego, który cieszy się bardzo dużym uznaniem, zarówno w branży, jak i został doceniony przez niezależnych ekspertów. Na początku roku program otrzymał jedno z 3 wyróżnień w konkursie pt. “Super M” dla najlepszych programów mentoringowych w Polsce. Było to możliwe dzięki naszej pracy i wsparciu firmy Kingmakers specjalizującej się w szkoleniach dla mentorów i nadzorowaniu programów mentoringowych oraz wznoszeniu ich na najwyższy poziom europejski.

To wszystko nie byłoby możliwe gdyby nie wsparcie partnerów biznesowych, co roku otrzymujemy wsparcie od firm z branży, którym zależy na wspieraniu i rozwoju kobiet w biznesie. W tym roku jeszcze jest możliwość zostania partnerem wspierającym projekt – mówi Krystyna Swojak Managing Director i pomysłodawczyni projektu Top Woman in Real Estate.

Uczestniczki mogą skorzystać z następujących możliwości udziału w programie:

  • I ścieżka rozwoju - Program Mentoringowo-Inspiracyjny - dla pań z minimum 3-letnim doświadczeniem w branży nieruchomości - jest to podstawowa ścieżka rozwoju osobistego i zawodowego łącząca elementy networkingu, inspiracji i mentoringu, skierowana do kobiet rozpoczynających karierę w branży nieruchomości i budownictwa
  • II ścieżka rozwoju - Program Mentoringowy dla pań z minimum 7 letnim doświadczeniem zawodowym w branży nieruchomości – spotkania indywidualne 1 na 1, z mentorem z branży nieruchomości. Ścieżka rozwoju osobistego i kariery łącząca program mentoringowy z bardzo bogatym programem rozwojowym.
  • III ścieżka rozwoju - Program Menedżerski dla  pań z top managementu z minimum 10 –letnim doświadczeniem zawodowym w branży nieruchomości – spotkania indywidualne z zawodowym mentorem posiadającym certyfikat i doświadczenie w zarządzaniu w korporacjach. W tej ścieżce decyduje kolejność zgłoszeń.

Program mentoringowy, związany z konkursem TOP WOMAN, to inicjatywa, która już od pierwszej edycji przyciąga setki młodych kobiet pragnących rozwijać się zawodowo i budować sieć kontaktów biznesowych na tym dość wymagającym rynku. Według mojej wiedzy, jest to chyba jedyny program rozwojowy dedykowany wszystkim kobietom w branży nieruchomości komercyjnych – od najmłodszych, stawiających dopiero swoje pierwsze kroki dziewczyn, po doświadczone ekspertki i menedżerki. Jestem zaszczycona, że mogę być częścią tej stale rozrastającej się Rodziny, jaką jest Top Woman in Real Estate. Zachęcam wszystkie Panie do wysyłania swoich zgłoszeń, ponieważ dzięki cenionym mentorom i mentorkom oraz wsparciu wielu innych osób zaangażowanych w ten jedyny w swoim rodzaju program mentoringowy, będzie im znacznie łatwiej rozwinąć skrzydła… i swoje kariery – mówi Eliza Bingul, Associate Director, Head of Digital & Corporate Communications, CEE w Cushman & Wakefield.

Program Mentoringowy trwa od września 2022 do kwietnia 2023. Nabór wydłużony został do 15 sierpnia 2022 roku.

Szczegóły dotyczące programu znajdziesz tutaj.

Przypisy