Nowa Winnica Miękinia – atrakcyjna inwestycja pod Wrocławiem

ARTYKUŁY

Zapraszamy do odkrycia Nowej Winnicy Miękini - wyjątkowego osiedla, którego drugi etap realizacji przypadł na III kwartał 2023 roku. To kompleks, który oferuje 408 nowych mieszkań w budynkach wielorodzinnych, 48 ekskluzywnych lokali mieszkalnych w zabudowie szeregowej oraz 3 przestrzenie usługowe, a także doskonale zaaranżowany teren wokół zabudowań.

Wygoda i piękno

Ta inwestycja łączy estetykę, nawiązującą kolorystyką i strukturami do obszaru Natura 2000, z funkcjonalnością budynków i całego terenu. Wszystkie mieszkania w budynkach wielorodzinnych posiadają przestronne balkony, a te na pierwszym piętrze, od strony wewnętrznego dziedzińca, mają urokliwe tarasy. Każdy budynek wyposażony jest w windę, co podnosi komfort życia mieszkańców. Jeśli poszukujesz naturalnego stylu, ale też jakości, którą oferują tylko nowe mieszkania, Miękinia i jej Nowa Winnica to idealna propozycja! 

Nowoczesna elegancja

Na osiedlu Nowa Winnica Miękinia, mieszkania na sprzedaż występują zarówno w zabudowie szeregowej, jak i zabudowie wielorodzinnej. Co więcej, mieszkania w zabudowie szeregowej są dwukondygnacyjne i niepodpiwniczone. Budynki, zgodnie z najnowszymi trendami, mają płaskie dachy, a niektóre z nich posiadają wbudowane garaże, co znacznie zwiększa wygodę ich użytkowania. Elewacje, wykonane z betonu z ryflowaniami, tworzą nowoczesną i spójną kompozycję z pozostałymi detalami architektonicznymi.

Przestrzeń, spełniająca potrzeby

Rekreacyjno-ozdobny zbiornik wodny, zaplanowany na terenie osiedla, może być miejscem odpoczynku i lokalnych spotkań. Z drugiej zaś strony, elementy architektoniczne oddzielające bloki i ogródki, zapewniają mieszkańcom intymność i prywatność. Warto też dodać, że osiedle jest przyjazne psom, z przewidzianą specjalną strefą dla pupili. 

Połączenie bliskości natury i miasta

Mieszkania na sprzedaż w Miękini mają bardzo ciekawą i dogodną lokalizację. Znajdują się wśród pól, otoczone są nowymi nasadzeniami, a w ich okolicy biegnie tylko jedna główna ulica, co minimalizuje hałas i zanieczyszczenie spowodowane ruchem drogowym. Komunikacja z pobliskim Wrocławiem jest wygodna zarówno samochodem (27 km, ok. 40 minut), jak i pociągiem, co zapewnia szybki dostęp do pracy, rozrywki i edukacji w mieście.

Rozwój gospodarczy i perspektywy pracy

Gmina Miękinia to także atrakcyjna lokalizacja pod względem ekonomicznym. W okolicy działa wiele zakładów produkcyjnych, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Co więcej, firma Intel planuje nową inwestycję w tamtych rejonach.

Niedawno ogłosili plan budowy ogromnego zakładu w samej Miękini, co przekłada się na optymistyczne spojrzenie w przyszłość w aspekcie możliwości zawodowych w regionie. Nabycie lokum w okolicy może być więc również dobrym pomysłem inwestycyjnym. Nowa Winnica Miękinia w tym ujęciu staje się czymś więcej niż mieszkaniem. To możliwość komfortowego życia w zgodzie z naturą i duże perspektywy rozwoju.

Wiarygodny deweloper z doświadczeniem

Rozważając zakup nowego mieszkania w urokliwej okolicy pod Wrocławiem, warto zwrócić uwagę na inwestycję Nowa Winnica Miękinia od wrocławskiego dewelopera Mój Dom S.A. Ta wyjątkowa propozycja łączy w sobie nowoczesność i komfort życia blisko natury, oferując szeroki wybór mieszkań dopasowanych do różnorodnych potrzeb. 

Deweloper WPBM Mój Dom, z długą historią realizacji udanych projektów na wrocławskim rynku, gwarantuje wysoką jakość wykonania i dbałość o szczegóły, co sprawia, że Nowa Winnica Miękinia jest inwestycją, która przyciąga uwagę i zainteresowanie.

Przypisy