Autor: RynekPierwotny.pl

       

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Łódzcy deweloperzy mierzą się ze skutkami kryzysu

We wtorek 18 kwietnia 2023 r., w Centrum Nauki i Techniki EC1 w Łodzi odbyła się II edycja konferencji “Warto inwestować w Łodzi”. Wzięli w niej udział deweloperzy, inwestorzy, eksperci rynkowi, a także przedstawiciele Urzędu Miasta Łodzi.

Czytaj więcej

Marzysz o własnym mieszkaniu? W tym mieście masz na to największe szanse! [Ranking]

Portal RynekPierwotny.pl przygotował Ranking Dostępności Mieszkaniowej, w którym pod lupę wzięto 10 największych miast w Polsce, posiadających jednocześnie dużą ofertę nowych lokali. Eksperci sprawdzili, jak w tych metropoliach wygląda relacja cen metrażu mieszkań do wysokości zarobków, wielkość oferty nieruchomości mieszkaniowych oraz metraż, który przeciętne gospodarstwo domowe może kupić na kredyt w obecnych warunkach. Wnioski mogą zaskoczyć!

Czytaj więcej

Ceny mieszkań rosną w rekordowym tempie

Według danych zawartych w najnowszym raporcie Barometru przygotowanego za czwarty kwartał 2021 roku przez Metrohouse, Gold Finance oraz RynekPierwotny.pl ceny mieszkań w największych miastach wzrosły nawet o 18% w skali roku. Mimo wysokich cen nie brakuje osób lokujących kapitał w nieruchomości. Według autorów raportu ponad 40% mieszkań jest nabywanych w celach inwestycyjnych.

Czytaj więcej